З 1 Листопада розпочинається заявковий період Чемпіонату м. Бердичева та Бердичівського району з футзалу.
Заявковий період Відкритиого Чемпіонату м. Бердичева та Бердичівського району у серед чоловіків сезону 2016/2017 рр., який стартує в грудні . Цьогоріч Чемпіонат м.Бердичіва та Бердичівського району у вищій лізі буде відбірковим етапом Чемпіонату Житомирської області, адже окрім м.Бердичіва та Бердичівського району відбіркові футзальні етапи відбудуться і в інших містах нашої області.
До участі у Чемпіонаті м Бердичева та Бердичівського району . запрошуються усі представники команд: як старожилів футзального руху Бердичівщини , так і новачки. Традиційні збори напередодні старту Чемпіонату відбудуться у суботу , 19 листопада, о 19.00 Місце проведення буде повідомлення додатково. Явка представників усіх команд-учасниць Чемпіонату обов’язкова.
Звертаємо Вашу увагу, що до заявки обов’язково додаються скан-копії громадянських паспортів кожного гравця і окремо фотокартка кожного гравця в електронному вигляді. Заявки разом з додатковими матеріалами відправляти на електронну АДРЕСУ :ukravtozt@ukr.net БЛАНК ЗАЯВКИ ДОДАЄТЬСЯ:

Завантажити (XLS, 255KB)