DSC_1583IMG_3464 (1)DSC_1587cd0504f4d15ca083af8073d9c321834b_XL

Під єгідою “Бердичівської асоціації футзалу” вперше пройшла «Студентська ліга Бердичева». Але для того, щоб підвищити статус змагання, було прийняте рішення – студентському чемпіонату бути!
Особливістю даних змагань буде склад учасників ПТУ-3, ПТУ-4, ПТУ-33 та студенти медичного коледжу. Дівчат в цих змаганнях представляли команди Бердичівського медичного коледжу, ДЮСШ м.Бердичіва, та СК «Бердичів.
Щоб підігріти справжній інтерес у глядачів і, власне, гравців, оргкомітетом прийняте рішення обмежити статус учасників – змагатимуться виключно студенти (хлопці та дівчата), які мають студентський та учнівський квиток встановленого державного зразка.
На призерів чемпіонату очікували подарунки від магазину Бердичів Спорт та організаторів міні-футбольного студентського свята та цікаві сюрпризи. Слід зауважити, що ініціатором проведення чемпіонату серед навчальних закладів виступив Голова Бердичівської асоціації футзалу Станіслав Лужанський . Як зазначив Станіслав Іванович , метою змагань є популяризація та піднесення престижу міні-футболу в місті Бердичеві серед студентської молоді, забезпечення необхідного рівня майстерності футболістів для успішного виступу студентських команд в обласних та з перспективою у всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Станіслав Лужанський, як ніхто розуміє важливість розвитку спорту та заохочує молоде покоління займатися спортом, розвиватися в культурному напрямку, спілкуватися з друзями не онлайн, і знайомитися не в соцмережах, а через мовний та зоровий контакт, тобто природним шляхом. Діти – наше майбутнє, і як ми їх виховуємо такими вони і будуть. Якою мовою ми з ними спілкуємося такою мовою і вони відповідають нам! Бо зомбі на моніторах не здатні залишити свій духовний та культурний відбиток у внутрішньому світі наших дітей і зробити з них розвинених, цілеспрямованих та здорових фізично людей.