Позаду важкий рік, який приніс і невдачі, і серйозні результати, втілення іншої нашої стратегічної програми, направленої на відновлення та розвиток футбольної інфраструктури, помітні вже зараз. Однак, основний етап реалізації цієї важливої місії розпочнеться в найближчому майбутньому. в нашому місті потрібні майданчики з штучних покриттям, хочемо зазначити що навесні по всій України розпочнуться масштабні роботи із будівництва футбольних майданчиків та стадіонів ми докладатимемо максимум зусиль щоб наше місто неоминули стороною.
Бердичівська асоціація футзалу зустрічає новий рік сповнена оптимізму та віри у найкраще. Хочемо побажати цього й кожній українській родині та всім вболівальникам. Щиро бажаємо, аби у ваших оселях панували мир, здоров’я та благополуччя, якнайшвидшого закінчення війни на Донбасі і повернення наших воїнів додому живими та неушкодженими! Всі ми, футбольні команди, вболівальники та всі мешканці Бердичева є і будемо великою і дружньою родиною. Тому нам до снаги втілення найсміливіших бажань!

З Новим роком та веселих свят!

З повагою Голова Бердичівської асоціації Футзалу
Станівлав Лужанський                                                                                                 .З-новим-роком-та-різдвом-18-12-2015-2