Всеукраїнські змагання “Шкільна футзальна ліга” крок за кроком набирають обертів, а міста України наввипередки включаються у вир змагань, щоб визначити кращого у своєму регіоні.

Нагадаємо, що Шкільна футзальна ліга України – проект, спільно розроблений Асоціацією футзалу України, Федерацією футболу України, Міністерством освіти і науки та Міністерством молоді та спорту.

У масштабних змаганнях беруть участь команди,гравців які народились не раніше 1 січня 2005 року зі всієї країни. На попередньому етапі визначаються регіональні переможці з 24-ох областей та Києва.

На  Шкільному турнірі з футзалу “Кубок Чемпіона” тріумфатор визначиться 5 березня , тому, щоб репрезентувати переможця  м.Бердичева.

2 березня  відбудеться  жеребкування, яке й визначило футзальні пари: між командами наших ЗОШ   А от, коли суперники зустрінуться у протистояннях – повідомимо згодом.Бердичівська асоціація футзалу  знає , що вже за лічені дні дітвора зможе поринути не тільки у навчально-вихований процес, а й насолодитися спортивними двобоями.

Всеукраїнський фінал Шкільной футзальної ліги України відбудеться в квітні  2017 року в столиці України, де протягом трьох днів визначаться призери та чемпіон сезону 2016/2017, а також володарі індивідуальних призів.

                                                                               Лана Іваненко , прес-служба . “Бердичівська асоціація футзалу”