ДДХ – чемпіон зимової першості з міні-футболу серед Ветеранів 40+ у Прем’єр-Лізі сезону 2023-2024
Зірковий колектив підопічних Дениса Бєліка протягом усього сезону демонстрував впевнену... Подробнее
Гаваї – переможець зимової першості з міні-футболу серед Ветеранів 40+ у Першій Лізі сезону 2023-2024
У Першій лізі доля першого місця вирішувалася в останньому матчі... Подробнее
“Восход” переможець зимової першості серед Ветеранів 50+ сезону 2023-2024
10 березня 2024 року завершилася зимова першість міста Дніпро з... Подробнее
Зимова першість 2023-2024 серед Ветеранів 40+ та 50+
Команди, які підтвердили участь у зимовій першості: 40+: 1. Айленд ... Подробнее
-
ДДХ – чемпіон зимової першості з міні-футболу серед Ветеранів 40+ у Прем’єр-Лізі сезону 2023-2024
-
Гаваї – переможець зимової першості з міні-футболу серед Ветеранів 40+ у Першій Лізі сезону 2023-2024
-
“Восход” переможець зимової першості серед Ветеранів 50+ сезону 2023-2024
-
Зимова першість 2023-2024 серед Ветеранів 40+ та 50+
Афіша ігор
Результати
2 - 1Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Перша ліга
Гаваї — Зеніт |
3 - 5Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Перша ліга
Космос — Олександр-ветеран |
7 - 8Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Прем'єр-ліга
Бочка — Фантом |
9 - 4Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Прем'єр-ліга
ДДХ — MFC Rendpacoeco |
6 - 1Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Прем'єр-ліга
Днiпро 75 — Айленд |
10 - 5Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Прем'єр-ліга
ДДХ — Бочка |
5 - 2Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Перша ліга
Гаваї — Космос |
2 - 3Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Прем'єр-ліга
Днiпро 75 — MFC Rendpacoeco |
1 - 3Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Прем'єр-ліга
Айленд — Фантом |
4 - 3Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Перша ліга
Олександр-ветеран — Копакабана |
6 - 3Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Прем'єр-ліга
Айленд — Бочка |
1 - 5Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Прем'єр-ліга
ДДХ — Днiпро 75 |
3 - 3Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Перша ліга
Гаваї — Копакабана |
1 - 2Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Перша ліга
Космос — Зеніт |
2 - 0Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Прем'єр-ліга
Фантом — MFC Rendpacoeco |
3 - 6Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Автокомплект — Восход |
3 - 6Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Вiкторiя — Dream Team 72 |
7 - 0Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Шторм — Citi Айленд |
4 - 2Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Прем'єр-ліга
MFC Rendpacoeco — Бочка |
7 - 6Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Прем'єр-ліга
ДДХ — Айленд |
2 - 1Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Перша ліга
Гаваї — Олександр-ветеран |
4 - 5Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Днiпро 75 — Вiкторiя |
3 - 1Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Перша ліга
Зеніт — Копакабана |
0 - 0Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Прем'єр-ліга
Фантом — Днiпро 75 |
0 - 2Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Автокомплект — Dream Team 72 |
2 - 5Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Шторм — Восход |
2 - 6Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Прем'єр-ліга
Бочка — Днiпро 75 |
13 - 2Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Перша ліга
Зеніт — Олександр-ветеран |
3 - 1Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Перша ліга
Копакабана — Космос |
3 - 5Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Прем'єр-ліга
MFC Rendpacoeco — Айленд |
2 - 2Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Citi Айленд — Вiкторiя |
4 - 0Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Прем'єр-ліга
ДДХ — Фантом |
2 - 6Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Днiпро 75 — Dream Team 72 |
1 - 2Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Шторм — Автокомплект |
4 - 2Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Фантом — Бочка |
4 - 5Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Айленд — Зеніт |
7 - 3Зимова першість міста 40+ 2023-2024
ДДХ — Копакабана |
7 - 3Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Днiпро 75 — Гаваї |
3 - 1Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Восход — Вiкторiя |
11 - 4Зимова першість міста 40+ 2023-2024
MFC Rendpacoeco — Космос |
7 - 2Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Citi Айленд — Днiпро 75 |
0 - 1Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Шторм — Dream Team 72 |
6 - 2Зимова першість міста 40+ 2023-2024
ДДХ — Бочка |
2 - 3Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Айленд — MFC Rendpacoeco |
0 - 2Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Копакабана — Гаваї |
6 - 0Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Фантом — Космос |
10 - 5Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Днiпро 75 — Олександр-ветеран |
8 - 0Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Автокомплект — Citi Айленд |
4 - 1Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Восход — Dream Team 72 |
4 - 6Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Днiпро 75 — Шторм |
2 - 6Зимова першість міста 40+ 2023-2024
MFC Rendpacoeco — Бочка |
7 - 2Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Зеніт — Олександр-ветеран |
7 - 1Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Фантом — Копакабана |
4 - 2Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Айленд — Космос |
9 - 0Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Восход — Днiпро 75 |
5 - 2Зимова першість міста 40+ 2023-2024
ДДХ — Днiпро 75 |
2 - 4Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Citi Айленд — Dream Team 72 |
3 - 4Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Вiкторiя — Автокомплект |
3 - 4Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Гаваї — ДДХ |
6 - 4Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Бочка — Днiпро 75 |
3 - 0Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Айленд — Копакабана |
4 - 3Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Автокомплект — Днiпро 75 |
7 - 0Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Фантом — Олександр-ветеран |
1 - 5Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Зеніт — MFC Rendpacoeco |
0 - 5Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Citi Айленд — Восход |
0 - 3Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Вiкторiя — Шторм |
4 - 0Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Айленд — Гаваї |
9 - 0Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Бочка — Копакабана |
0 - 11Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Олександр-ветеран — ДДХ |
3 - 4Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Космос — Днiпро 75 |
1 - 4Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Зеніт — Фантом |
3 - 2Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Вiкторiя — Днiпро 75 |
1 - 2Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Dream Team 72 — Автокомплект |
6 - 2Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Восход — Шторм |
5 - 6Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Айленд — Бочка |
3 - 7Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Олександр-ветеран — Гаваї |
3 - 1Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Вiкторiя — Citi Айленд |
3 - 0Зимова першість міста 40+ 2023-2024
MFC Rendpacoeco — Днiпро 75 |
5 - 4Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Dream Team 72 — Днiпро 75 |
3 - 8Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Зеніт — ДДХ |
2 - 5Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Космос — Копакабана |
5 - 3Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Автокомплект — Шторм |
3 - 3Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Гаваї — Космос |
7 - 1Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Бочка — Олександр-ветеран |
9 - 5Зимова першість міста 40+ 2023-2024
ДДХ — MFC Rendpacoeco |
2 - 1Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Айленд — Фантом |
2 - 4Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Копакабана — Зеніт |
1 - 2Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Восход — Автокомплект |
5 - 4Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Dream Team 72 — Вiкторiя |
1 - 5Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Citi Айленд — Шторм |
0 - 4Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Зеніт — Гаваї |
4 - 5Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Космос — Бочка |
0 - 4Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Фантом — Днiпро 75 |
7 - 1Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Айленд — Олександр-ветеран |
0 - 2Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Вiкторiя — Восход |
1 - 3Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Днiпро 75 — Citi Айленд |
4 - 3Зимова першість міста 40+ 2023-2024
MFC Rendpacoeco — Копакабана |
1 - 0Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Dream Team 72 — Шторм |
3 - 7Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Гаваї — MFC Rendpacoeco |
4 - 3Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Бочка — Зеніт |
1 - 4Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Олександр-ветеран — Космос |
1 - 5Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Citi Айленд — Автокомплект |
1 - 4Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Dream Team 72 — Восход |
1 - 3Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Айленд — Днiпро 75 |
6 - 2Зимова першість міста 40+ 2023-2024
ДДХ — Фантом |
5 - 0Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Шторм — Днiпро 75 |
3 - 1Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Гаваї — Фантом |
3 - 6Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Олександр-ветеран — MFC Rendpacoeco |
1 - 4Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Днiпро 75 — Восход |
2 - 4Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Космос — Зеніт |
2 - 2Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Копакабана — Днiпро 75 |
1 - 6Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Айленд — ДДХ |
5 - 1Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Автокомплект — Вiкторiя |
2 - 1Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Dream Team 72 — Citi Айленд |
2 - 2Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Гаваї — Бочка |
4 - 3Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Копакабана — Олександр-ветеран |
6 - 0Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Днiпро 75 — Зеніт |
0 - 3Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Фантом — MFC Rendpacoeco |
8 - 4Зимова першість міста 40+ 2023-2024
ДДХ — Космос |
0 - 2Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Днiпро 75 — Автокомплект |
1 - 1Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Восход — Citi Айленд |
5 - 2Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Шторм — Вiкторiя |
2 - 0III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Фантом — Днiпро 75 |
1 - 5III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Олександр-ветеран — Копакабана |
2 - 2III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Космос — Айленд |
2 - 2I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Шторм — Восход |
0 - 4I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Днiпро 75 — Автокомплект |
1 - 1I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Вiкторiя — Citi Айленд |
5 - 3III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Олександр-ветеран — Космос |
1 - 6III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Зеніт — Айленд |
2 - 1III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Днiпро 75 — Копакабана |
0 - 9I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Citi Айленд — Автокомплект |
3 - 2I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Dream Team 72 — Вiкторiя |
3 - 6I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Шторм — Днiпро 75 |
6 - 4III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Зеніт — Олександр-ветеран |
2 - 5III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Копакабана — Айленд |
2 - 1III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Фантом — Космос |
3 - 1I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Автокомплект — Вiкторiя |
3 - 0I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Восход — Citi Айленд |
2 - 2I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Шторм — Dream Team 72 |
2 - 14III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Олександр-ветеран vs Днiпро 75 |
1 - 2III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Фантом vs Айленд |
4 - 3III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Зеніт vs Космос |
2 - 3I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Днiпро 75 vs Восход |
1 - 1I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Dream Team 72 vs Citi Айленд |
4 - 3I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Шторм vs Вiкторiя |
2 - 1III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Копакабана vs Зеніт |
2 - 4III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Космос vs Днiпро 75 |
2 - 5III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Олександр-ветеран vs Фантом |
0 - 0I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Днiпро 75 vs Dream Team 72 |
0 - 3I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Восход vs Автокомплект |
3 - 3I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Шторм vs Citi Айленд |
2 - 5III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Олександр-ветеран vs Айленд |
10 - 0III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Днiпро 75 vs Зеніт |
1 - 1III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Копакабана vs Фантом |
2 - 1I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Днiпро 75 vs Вiкторiя |
1 - 1I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Dream Team 72 vs Восход |
3 - 3I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Шторм vs Автокомплект |
6 - 3III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Копакабана vs Космос |
7 - 0III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Днiпро 75 vs Айленд |
1 - 4III мемориал А.А. Жовтонога 40+
Фантом vs Зеніт |
3 - 0I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Восход vs Вiкторiя |
2 - 2I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Днiпро 75 vs Citi Айленд |
4 - 7I мемориал А.А. Жовтонога 50+
Dream Team 72 vs Автокомплект |
5 - 8Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Зеніт — Millennium |
3 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Зеніт — Венеція |
3 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Ратибор — Millennium |
2 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Венеція — Космос |
1 - 6Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Ратибор — Гірник |
1 - 14Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Хлібзавод №9 — Космос |
3 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Копакабана — Гірник |
3 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Копакабана — Хлібзавод №9 |
3 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Прем'єр-ліга (2-й етап)
ДДХ — VIVA |
4 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Прем'єр-ліга (2-й етап)
Фантом — Бочка |
3 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Прем'єр-ліга (2-й етап)
Дніпро 75 — Айленд |
3 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Гірник — Millennium |
0 - 7Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Ратибор — Венеція |
4 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Копакабана — Космос |
2 - 9Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Хлібзавод №9 — Зеніт |
4 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Прем'єр-ліга (2-й етап)
ДДХ — Бочка |
1 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Космос — Зеніт |
0 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Гірник — Венеція |
2 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Хлібзавод №9 — Ратибор |
4 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Прем'єр-ліга (2-й етап)
VIVA — Дніпро 75 |
9 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Копакабана — Millennium |
3 - 4Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Прем'єр-ліга (2-й етап)
Айленд — Фантом |
5 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Прем'єр-ліга (2-й етап)
VIVA — Бочка |
3 - 7Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Зеніт — Гірник |
0 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Millennium — Космос |
3 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Венеція — Хлібзавод №9 |
10 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Прем'єр-ліга (2-й етап)
ДДХ — Айленд |
2 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Копакабана — Ратибор |
2 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Прем'єр-ліга (2-й етап)
Дніпро 75 — Фантом |
4 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Millennium — Хлібзавод №9 |
1 - 0Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Зеніт — Ратибор |
4 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Прем'єр-ліга (2-й етап)
ДДХ — Дніпро 75 |
1 - 4Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Космос — Гірник |
5 - 0Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Прем'єр-ліга (2-й етап)
Бочка — Айленд |
2 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Копакабана — Венеція |
1 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Прем'єр-ліга (2-й етап)
Фантом — VIVA |
4 - 0Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Венеція — Millennium |
2 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Копакабана — Зеніт |
2 - 0Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Космос — Ратибор |
4 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Перша ліга (2-й етап)
Гірник — Хлібзавод №9 |
8 - 4Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Прем'єр-ліга (2-й етап)
VIVA — Айленд |
4 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Прем'єр-ліга (2-й етап)
Бочка — Дніпро 75 |
9 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ. Прем'єр-ліга (2-й етап)
ДДХ — Фантом |
3 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Бочка — VIVA |
4 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Зеніт — Ратибор |
3 - 6Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Millennium — Гірник |
4 - 7Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Венеція — Хлібзавод №9 |
2 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Космос — Айленд |
2 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Дніпро 75 — Копакабана |
4 - 9Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Фантом — ДДХ |
4 - 9Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Бочка — ДДХ |
1 - 8Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Зеніт — Дніпро 75 |
3 - 5Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Millennium — Хлібзавод №9 |
4 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Гірник — Ратибор |
0 - 6Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Айленд — VIVA |
4 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Космос — Копакабана |
5 - 5Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Фантом — Венеція |
12 - 4Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Бочка — Венеція |
10 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
VIVA — Ратибор |
5 - 15Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Millennium — ДДХ |
9 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Айленд — Хлібзавод №9 |
1 - 6Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Гірник — Копакабана |
2 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Космос — Дніпро 75 |
3 - 0Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Фантом — Зеніт |
3 - 10Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Фантом — Бочка |
3 - 0Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Космос — Зеніт |
4 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Millennium — Венеція |
6 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Ратибор — Хлібзавод №9 |
2 - 4Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Гірник — Дніпро 75 |
1 - 4Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Айленд — ДДХ |
6 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
VIVA — Копакабана |
11 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Бочка — Хлібзавод №9 |
2 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Зеніт — Копакабана |
0 - 14Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Венеція — ДДХ |
2 - 4Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Гірник — Айленд |
0 - 15Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Millennium — VIVA |
1 - 5Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Космос — Ратибор |
1 - 0Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Фантом — Дніпро 75 |
5 - 0Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Ратибор — Millennium |
8 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
ДДХ — Зеніт |
1 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Венеція — Дніпро 75 |
3 - 5Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Копакабана — Бочка |
4 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
VIVA — Гірник |
5 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Хлібзавод №9 — Космос |
1 - 5Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Фантом — Айленд |
1 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Айленд — Бочка |
5 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
VIVA — Зеніт |
3 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Ратибор — Венеція |
2 - 4Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Хлібзавод №9 — Дніпро 75 |
2 - 7Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Копакабана — ДДХ |
2 - 7Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Гірник — Космос |
6 - 4Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Фантом — Millennium |
2 - 5Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Зеніт — Бочка |
4 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Дніпро 75 — Millennium |
10 - 0Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
ДДХ — Гірник |
4 - 10Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Хлібзавод №9 — VIVA |
4 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Венеція — Космос |
1 - 4Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Копакабана — Айленд |
2 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Фантом — Ратибор |
8 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Бочка — Гірник |
1 - 4Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Зеніт — Айленд |
2 - 0Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Дніпро 75 — Ратибор |
10 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
ДДХ — Хлібзавод №9 |
2 - 6Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Венеція — VIVA |
4 - 0Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Космос — Millennium |
4 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Фантом — Копакабана |
3 - 6Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Ратибор — Бочка |
4 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Хлібзавод №9 — Зеніт |
8 - 0Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Айленд — Millennium |
4 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
ДДХ — Дніпро 75 |
5 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Копакабана — Венеція |
1 - 4Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
VIVA — Космос |
4 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Фантом — Гірник |
5 - 4Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Дніпро 75 — Бочка |
3 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Венеція — Зеніт |
0 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Ратибор — Айленд |
3 - 5Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Хлібзавод №9 — Гірник |
8 - 5Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
ДДХ — Космос |
4 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Копакабана — Millennium |
3 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Фантом — VIVA |
1 - 10Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Millennium — Бочка |
5 - 0Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Гірник — Зеніт |
6 - 4Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Айленд — Венеція |
2 - 12Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Ратибор — ДДХ |
4 - 12Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Хлібзавод №9 — Копакабана |
2 - 2Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
VIVA — Дніпро 75 |
5 - 0Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Фантом — Космос |
8 - 6Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Бочка — Космос |
1 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Зеніт — Millennium |
2 - 4Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Венеція — Гірник |
3 - 4Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Дніпро 75 — Айленд |
6 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
ДДХ — VIVA |
7 - 3Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Копакабана — Ратибор |
8 - 1Зимова першість міста 40+ на підтримку ЗСУ
Фантом — Хлібзавод №9 |
5 - 4Благодiйний кубок
Айленд — Парус |
4 - 7Благодiйний кубок
Вега — Спарта |
6 - 3Благодiйний кубок
Легенда — Барса |
4 - 2Благодiйний кубок
Dream Team 72 — Копакабана |
5 - 0Благодiйний кубок
Райончик — Горняк |
0 - 3Чемпионат Летний
Kangaroos vs Bluebirds |
5 - 0Благодiйний кубок
Парус — Вега |
7 - 3Благодiйний кубок
Спарта — Dream Team 72 |
4 - 7Благодiйний кубок
Барса — Айленд |
2 - 5Благодiйний кубок
Горняк — Легенда |
3 - 3Благодiйний кубок
Копакабана — Райончик |
1 - 8Благодiйний кубок
Вега — Барса |
3 - 2Благодiйний кубок
Dream Team 72 — Парус |
3 - 4Благодiйний кубок
Райончик — Спарта |
4 - 1Благодiйний кубок
Айленд — Легенда |
8 - 5Благодiйний кубок
Горняк — Копакабана |
2 - 11Благодiйний кубок
Спарта — Копакабана |
3 - 1Благодiйний кубок
Айленд — Горняк |
3 - 3Благодiйний кубок
Легенда — Вега |
8 - 4Благодiйний кубок
Парус — Райончик |
6 - 7Благодiйний кубок
Барса — Dream Team 72 |
3 - 4Благодiйний кубок
Dream Team 72 — Легенда |
2 - 4Благодiйний кубок
Копакабана — Парус |
5 - 6Благодiйний кубок
Райончик — Барса |
9 - 2Благодiйний кубок
Горняк — Спарта |
1 - 2Благодiйний кубок
Вега — Айленд |
2 - 2Благодiйний кубок
Парус — Спарта |
4 - 4Благодiйний кубок
Айленд — Dream Team 72 |
2 - 1Благодiйний кубок
Легенда — Райончик |
4 - 10Благодiйний кубок
Вега — Горняк |
4 - 4Благодiйний кубок
Барса — Копакабана |
8 - 5Благодiйний кубок
Dream Team 72 — Вега |
5 - 0Благодiйний кубок
Райончик — Sanrise |
4 - 10Благодiйний кубок
Горняк — Парус |
3 - 2Благодiйний кубок
Копакабана — Легенда |
2 - 5Благодiйний кубок
Спарта — Барса |
1 - 5Благодiйний кубок
Райончик — Айленд |
2 - 2Благодiйний кубок
Барса — Парус |
2 - 2Благодiйний кубок
Dream Team 72 — Горняк |
6 - 4Благодiйний кубок
Легенда — Спарта |
1 - 2Благодiйний кубок
Айленд — Копакабана |
12:00Благодiйний кубок
Sanrise — Райончик |
3 - 4Благодiйний кубок
Спарта — Айленд |
5 - 3Благодiйний кубок
Райончик — Dream Team 72 |
4 - 12Благодiйний кубок
Парус — Легенда |
7 - 3Благодiйний кубок
Горняк — Барса |
5 - 1Благодiйний кубок
Копакабана — Sanrise |
6 - 6Благодiйний кубок
Спарта — Sanrise |
1 - 5Благодiйний кубок
Парус — Айленд |
2 - 5Благодiйний кубок
Барса — Легенда |
5 - 2Благодiйний кубок
Копакабана — Dream Team 72 |
4 - 1Благодiйний кубок
Горняк — Райончик |
4 - 3Благодiйний кубок
Райончик — Копакабана |
4 - 2Благодiйний кубок
Dream Team 72 — Спарта |
1 - 4Благодiйний кубок
Айленд — Барса |
4 - 2Благодiйний кубок
Легенда — Горняк |
3 - 1Благодiйний кубок
Sanrise — Парус |
0 - 5Благодiйний кубок
Wolves — Dream Team 72 |
3 - 5Благодiйний кубок
Копакабана — Горняк |
1 - 2Благодiйний кубок
Барса — Sanrise |
3 - 4Благодiйний кубок
Спарта — Райончик |
4 - 0Благодiйний кубок
Легенда — Айленд |
0 - 6Благодiйний кубок
Sanrise — Легенда |
6 - 6Благодiйний кубок
Копакабана — Спарта |
8 - 0Благодiйний кубок
Горняк — Айленд |
4 - 4Благодiйний кубок
Райончик — Wolves |
4 - 13Благодiйний кубок
Dream Team 72 — Барса |
4 - 3Благодiйний кубок
Легенда — Dream Team 72 |
2 - 10Благодiйний кубок
Wolves — Копакабана |
1 - 3Благодiйний кубок
Барса — Райончик |
4 - 10Благодiйний кубок
Спарта — Горняк |
4 - 6Благодiйний кубок
Айленд — Sanrise |
4 - 3Благодiйний кубок
Dream Team 72 — Айленд |
2 - 5Благодiйний кубок
Спарта — Wolves |
2 - 4Благодiйний кубок
Райончик — Легенда |
6 - 3Благодiйний кубок
Горняк — Sanrise |
4 - 1Благодiйний кубок
Копакабана — Барса |
4 - 3Благодiйний кубок
Sanrise — Dream Team 72 |
1 - 10Благодiйний кубок
Wolves — Горняк |
4 - 0Благодiйний кубок
Легенда — Копакабана |
6 - 3Благодiйний кубок
Барса — Спарта |
5 - 3Благодiйний кубок
Айленд — Райончик |
3 - 0Чемпионат Летний
Eagles vs Kangaroos |
3 - 3Благодiйний кубок
Горняк — Dream Team 72 |
2 - 10Благодiйний кубок
Wolves — Барса |
1 - 3Благодiйний кубок
Копакабана — Айленд |
2 - 16Благодiйний кубок
Спарта — Легенда |
1 - 5Благодiйний кубок
Райончик — Sanrise |
4 - 4Благодiйний кубок
Sanrise — Копакабана |
7 - 5Благодiйний кубок
Dream Team 72 — Райончик |
2 - 5Благодiйний кубок
Барса — Горняк |
9 - 4Благодiйний кубок
Айленд — Спарта |
7 - 6Благодiйний кубок
Легенда — Wolves |
15:10Зимнее Первенство
Восход-Днепр — Техмаш |
14:20Зимнее Первенство
Днепр 75 — Азбука |
13:30Зимнее Первенство
Горняк — Зенит |
12:40Зимнее Первенство
Космос — Dream Team 72 |
11:50Зимнее Первенство
VIVA — Айленд |
11:00Зимнее Первенство
Алый парус — Спорт-Инвест |
10:10Зимнее Первенство
Копакабана — Виктория |
09:20Зимнее Первенство
Шторм — Адмирал |
08:30Зимнее Первенство
Вега — Ратибор |
15:10Зимнее Первенство
Спорт-Инвест — Азбука |
14:20Зимнее Первенство
Горняк — Техмаш |
13:30Зимнее Первенство
Зенит — Виктория |
12:40Зимнее Первенство
Космос — Адмирал |
11:50Зимнее Первенство
Алый парус — Dream Team 72 |
11:00Зимнее Первенство
Днепр 75 — Ратибор |
10:10Зимнее Первенство
Копакабана — ПриватДнепр |
09:20Зимнее Первенство
VIVA — Вега |
08:30Зимнее Первенство
Восход-Днепр — Айленд |
15:10Зимнее Первенство
ПриватДнепр — Dream Team 72 |
14:20Зимнее Первенство
Адмирал — Виктория |
13:30Зимнее Первенство
Айленд — Зенит |
12:40Зимнее Первенство
Вега — Алый парус |
11:50Зимнее Первенство
Ратибор — Азбука |
11:00Зимнее Первенство
Космос — Днепр 75 |
10:10Зимнее Первенство
VIVA — Техмаш |
09:20Зимнее Первенство
Шторм — Спорт-Инвест |
08:30Зимнее Первенство
Восход-Днепр — Копакабана |
15:10Зимнее Первенство
Dream Team 72 — Ратибор |
14:20Зимнее Первенство
Виктория — Айленд |
13:30Зимнее Первенство
Техмаш — ПриватДнепр |
12:40Зимнее Первенство
Азбука — Адмирал |
11:50Зимнее Первенство
Спорт-Инвест — Вега |
11:00Зимнее Первенство
VIVA — Днепр 75 |
10:10Зимнее Первенство
Копакабана — Космос |
09:20Зимнее Первенство
Зенит — Шторм |
08:30Зимнее Первенство
Горняк — Восход-Днепр |
15:10Зимнее Первенство
Dream Team 72 — Вега |
14:20Зимнее Первенство
ПриватДнепр — Айленд |
13:30Зимнее Первенство
Зенит — Космос |
12:40Зимнее Первенство
Ратибор — Адмирал |
11:50Зимнее Первенство
VIVA — Горняк |
11:00Зимнее Первенство
Спорт-Инвест — Днепр 75 |
10:10Зимнее Первенство
Алый парус — Копакабана |
09:20Зимнее Первенство
Техмаш — Шторм |
08:30Зимнее Первенство
Виктория — Восход-Днепр |
3 - 0Чемпионат Летний
Bluebirds vs Eagles |
15:10Зимнее Первенство
Dream Team 72 — Айленд |
14:20Зимнее Первенство
Виктория — Вега |
13:30Зимнее Первенство
ПриватДнепр — Ратибор |
12:40Зимнее Первенство
Алый парус — Космос |
11:50Зимнее Первенство
Техмаш — Адмирал |
11:00Зимнее Первенство
Горняк — Днепр 75 |
10:10Зимнее Первенство
VIVA — Копакабана |
09:20Зимнее Первенство
Азбука — Шторм |
08:30Зимнее Первенство
Спорт-Инвест — Восход-Днепр |
1 - 2Зимнее Первенство
Спорт-Инвест — Айленд |
1 - 21Зимнее Первенство
Азбука — ПриватДнепр |
3 - 0Зимнее Первенство
Зенит — Адмирал |
4 - 1Зимнее Первенство
Горняк — Вега |
12 - 1Зимнее Первенство
Техмаш — Dream Team 72 |
4 - 2Зимнее Первенство
Виктория — Ратибор |
3 - 0Зимнее Первенство
VIVA — Космос |
0 - 6Зимнее Первенство
Алый парус — Шторм |
1 - 1Зимнее Первенство
Днепр 75 — Восход-Днепр |
6 - 4Зимнее Первенство
Спорт-Инвест — Ратибор |
2 - 2Зимнее Первенство
Алый парус — Адмирал |
1 - 8Зимнее Первенство
Зенит — ПриватДнепр |
3 - 0Зимнее Первенство
Горняк — Айленд |
5 - 4Зимнее Первенство
Азбука — Dream Team 72 |
1 - 13Зимнее Первенство
Виктория — Техмаш |
9 - 3Зимнее Первенство
Днепр 75 — Вега |
5 - 0Зимнее Первенство
Копакабана — Шторм |
1 - 6Зимнее Первенство
VIVA — Восход-Днепр |
4 - 1Зимнее Первенство
Вега — Айленд |
6 - 2Зимнее Первенство
Горняк — Азбука |
2 - 4Зимнее Первенство
Спорт-Инвест — Зенит |
6 - 4Зимнее Первенство
Алый парус — Виктория |
0 - 2Зимнее Первенство
Космос — ПриватДнепр |
6 - 2Зимнее Первенство
Копакабана — Dream Team 72 |
6 - 1Зимнее Первенство
Днепр 75 — Техмаш |
3 - 3Зимнее Первенство
VIVA — Шторм |
4 - 3Зимнее Первенство
Восход-Днепр — Ратибор |
1 - 3Зимнее Первенство
Ратибор — Космос |
0 - 1Зимнее Первенство
Виктория — Спорт-Инвест |
2 - 4Зимнее Первенство
Dream Team 72 — Горняк |
6 - 4Зимнее Первенство
Азбука — Алый парус |
3 - 0Зимнее Первенство
VIVA — Зенит |
3 - 7Зимнее Первенство
ПриватДнепр — Днепр 75 |
7 - 2Зимнее Первенство
Техмаш — Копакабана |
5 - 3Зимнее Первенство
Шторм — Вега |
1 - 5Зимнее Первенство
Адмирал — Восход-Днепр |
1 - 2Зимнее Первенство
Космос — Горняк |
2 - 3Зимнее Первенство
Адмирал — Dream Team 72 |
3 - 4Зимнее Первенство
Вега — Зенит |
0 - 13Зимнее Первенство
Ратибор — Техмаш |
2 - 0Зимнее Первенство
Айленд — Азбука |
2 - 4Зимнее Первенство
VIVA — ПриватДнепр |
5 - 2Зимнее Первенство
Днепр 75 — Копакабана |
5 - 0Зимнее Первенство
Шторм — Виктория |
7 - 5Зимнее Первенство
Восход-Днепр — Алый парус |
1 - 3Зимнее Первенство
Адмирал — Горняк |
4 - 1Зимнее Первенство
Техмаш — Зенит |
6 - 6Зимнее Первенство
Dream Team 72 — Виктория |
4 - 0Зимнее Первенство
ПриватДнепр — Спорт-Инвест |
7 - 5Зимнее Первенство
Вега — Космос |
3 - 2Зимнее Первенство
VIVA — Азбука |
2 - 6Зимнее Первенство
Айленд — Копакабана |
1 - 7Зимнее Первенство
Шторм — Днепр 75 |
6 - 8Зимнее Первенство
Ратибор — Алый парус |
1 - 1Зимнее Первенство
Спорт-Инвест — Горняк |
2 - 1Зимнее Первенство
Айленд — Адмирал |
1 - 4Зимнее Первенство
Азбука — Космос |
9 - 3Зимнее Первенство
ПриватДнепр — Вега |
4 - 1Зимнее Первенство
VIVA — Алый парус |
4 - 6Зимнее Первенство
Зенит — Копакабана |
2 - 8Зимнее Первенство
Виктория — Днепр 75 |
3 - 4Зимнее Первенство
Ратибор — Шторм |
1 - 11Зимнее Первенство
Dream Team 72 — Восход-Днепр |
3 - 4Зимнее Первенство
Вега — Азбука |
2 - 0Зимнее Первенство
Космос — Спорт-Инвест |
1 - 3Зимнее Первенство
Айленд — Техмаш |
4 - 7Зимнее Первенство
Адмирал — ПриватДнепр |
4 - 1Зимнее Первенство
VIVA — Ратибор |
3 - 3Зимнее Первенство
Днепр 75 — Алый парус |
1 - 3Зимнее Первенство
Копакабана — Горняк |
4 - 1Зимнее Первенство
Шторм — Dream Team 72 |
7 - 3Зимнее Первенство
Восход-Днепр — Зенит |
3 - 3Зимнее Первенство
Айленд — Ратибор |
2 - 0Зимнее Первенство
Горняк — Алый парус |
2 - 11Зимнее Первенство
Вега — Техмаш |
7 - 2Зимнее Первенство
Космос — Виктория |
3 - 2Зимнее Первенство
Днепр 75 — Зенит |
5 - 3Зимнее Первенство
VIVA — Адмирал |
4 - 2Зимнее Первенство
Копакабана — Спорт-Инвест |
2 - 3Зимнее Первенство
Шторм — ПриватДнепр |
12 - 6Зимнее Первенство
Восход-Днепр — Азбука |
6 - 1Зимнее Первенство
Айленд — Алый парус |
8 - 1Зимнее Первенство
ПриватДнепр — Виктория |
1 - 2Зимнее Первенство
Ратибор — Зенит |
3 - 5Зимнее Первенство
Адмирал — Спорт-Инвест |
14 - 0Зимнее Первенство
Техмаш — Азбука |
4 - 4Зимнее Первенство
VIVA — Dream Team 72 |
2 - 8Зимнее Первенство
Вега — Копакабана |
1 - 1Зимнее Первенство
Шторм — Горняк |
5 - 5Зимнее Первенство
Восход-Днепр — Космос |
2 - 3Зимнее Первенство
Dream Team 72 — Спорт-Инвест |
2 - 2Зимнее Первенство
ПриватДнепр — Горняк |
3 - 3Зимнее Первенство
Азбука — Зенит |
1 - 4Зимнее Первенство
Айленд — Космос |
7 - 2Зимнее Первенство
Техмаш — Алый парус |
2 - 8Зимнее Первенство
Адмирал — Днепр 75 |
1 - 9Зимнее Первенство
Ратибор — Копакабана |
3 - 3Зимнее Первенство
VIVA — Виктория |
2 - 1Зимнее Первенство
Шторм — Восход-Днепр |
3 - 3Зимнее Первенство
Адмирал — Вега |
2 - 8Зимнее Первенство
Виктория — Горняк |
5 - 1Зимнее Первенство
Зенит — Алый парус |
9 - 1Зимнее Первенство
Техмаш — Космос |
1 - 7Зимнее Первенство
Dream Team 72 — Днепр 75 |
1 - 4Зимнее Первенство
VIVA — Спорт-Инвест |
2 - 6Зимнее Первенство
Азбука — Копакабана |
1 - 1Зимнее Первенство
Айленд — Шторм |
4 - 6Зимнее Первенство
ПриватДнепр — Восход-Днепр |
1 - 3Зимнее Первенство
Виктория — Азбука |
3 - 4Зимнее Первенство
Зенит — Dream Team 72 |
0 - 4Зимнее Первенство
Спорт-Инвест — Техмаш |
3 - 7Зимнее Первенство
Алый парус — ПриватДнепр |
6 - 3Зимнее Первенство
Горняк — Ратибор |
6 - 1Зимнее Первенство
Копакабана — Адмирал |
5 - 0Зимнее Первенство
Днепр 75 — Айленд |
3 - 0Зимнее Первенство
Шторм — Космос |
8 - 2Зимнее Первенство
Восход-Днепр — Вега |
2 - 4II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Dream Team 72 — Айленд |
3 - 5II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Dream Team 72 — Горняк |
3 - 2II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Зенит — Айленд |
1 - 5II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Вега — Горняк |
7 - 2II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Зенит — Алый парус |
4 - 1II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Виктория — Флагман |
1 - 3II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Виктория — Алый парус |
1 - 3II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Флагман — Спорт-Инвест |
3 - 0II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Горняк — Спорт-Инвест |
3 - 1II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Вега — Виктория |
5 - 0II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Айленд — Флагман |
2 - 1II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Dream Team 72 — Алый парус |
4 - 1II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Зенит — Спорт-Инвест |
1 - 9II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Венеция — Космос |
2 - 6II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Шторм — Днепр 75 |
0 - 2II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Копакабана — ПриватДнепр |
5 - 4II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Ратибор — Адмирал |
3 - 4II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Венеция — ПриватДнепр |
3 - 3II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Зенит — Dream Team 72 |
1 - 5II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Адмирал — Космос |
3 - 3II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Айленд — Вега |
7 - 2II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Днепр 75 — Копакабана |
5 - 1II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Шторм — Ратибор |
3 - 1II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Алый парус — Флагман |
2 - 2II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Dream Team 72 — Флагман |
0 - 1II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Виктория — Спорт-Инвест |
3 - 13II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Адмирал — ПриватДнепр |
7 - 0II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Днепр 75 — Венеция |
2 - 4II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Ратибор — Космос |
1 - 2II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Шторм — Копакабана |
3 - 3II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Алый парус — Вега |
5 - 0II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Зенит — Горняк |
9 - 2II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Ратибор — Венеция |
4 - 2II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Dream Team 72 — Вега |
5 - 1II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Айленд — Спорт-Инвест |
7 - 0II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Зенит — Флагман |
3 - 0II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Копакабана — Космос |
1 - 2II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Днепр 75 — ПриватДнепр |
5 - 2II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Шторм — Адмирал |
2 - 0II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Горняк — Виктория |
2 - 2II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Dream Team 72 — Спорт-Инвест |
5 - 0II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Горняк — Алый парус |
3 - 4II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Ратибор — ПриватДнепр |
6 - 1II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Днепр 75 — Адмирал |
4 - 2II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Зенит — Вега |
3 - 2II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Копакабана — Венеция |
0 - 2II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Шторм — Космос |
1 - 3II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Виктория — Айленд |
0 - 1II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Флагман — Вега |
4 - 1II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Горняк — Айленд |
3 - 1II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Спорт-Инвест — Алый парус |
1 - 4II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Адмирал — Копакабана |
0 - 4II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Космос — ПриватДнепр |
6 - 1II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Зенит — Виктория |
3 - 8II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Шторм — Венеция |
1 - 4II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Ратибор — Днепр 75 |
3 - 0II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Венеция — Адмирал |
0 - 8II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Флагман — Горняк |
1 - 2II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Виктория — Dream Team 72 |
3 - 1II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Вега — Спорт-Инвест |
6 - 0II мемориал А.А. Жовтонога (Первая лига)
Айленд — Алый парус |
3 - 0II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Копакабана — Ратибор |
1 - 2II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Космос — Днепр 75 |
1 - 7II мемориал А.А. Жовтонога (Премьер-Лига)
Шторм — ПриватДнепр |
8 - 1XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Адмирал — Вега |
3 - 1XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Ратибор — Айленд |
6 - 0XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Зенит — Спорт-Инвест |
3 - 0XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Dream Team 72 — Флагман |
5 - 1XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Восход-Днепр — Днепр 75 |
4 - 6XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Венеция — Копакабана |
1 - 7XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Горняк — Шторм |
6 - 3XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Космос — Победа |
3 - 5XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Космос — Копакабана |
5 - 4XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Ратибор — Спорт-Инвест |
4 - 5XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Адмирал — Dream Team 72 |
5 - 3XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Зенит — Флагман |
1 - 3XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Айленд — Вега |
5 - 3XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Горняк — Победа |
3 - 4XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Венеция — Днепр 75 |
7 - 2XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Восход-Днепр — Шторм |
2 - 1XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Флагман — Спорт-Инвест |
3 - 4XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Ратибор — Адмирал |
3 - 4XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Горняк — Копакабана |
2 - 4XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Вега — Зенит |
3 - 6XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Венеция — Победа |
3 - 2XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Космос — Днепр 75 |
1 - 1XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Победа — Шторм |
6 - 2XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Восход-Днепр — Венеция |
3 - 1XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Айленд — Dream Team 72 |
0 - 2XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Флагман — Айленд |
4 - 9XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Адмирал — Спорт-Инвест |
4 - 6XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Ратибор — Вега |
3 - 3XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Dream Team 72 — Зенит |
0 - 1XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Космос — Горняк |
10 - 2XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Шторм — Венеция |
0 - 5XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Победа — Днепр 75 |
10 - 5XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Восход-Днепр — Копакабана |
5 - 1XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Адмирал — Айленд |
4 - 1XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Dream Team 72 — Спорт-Инвест |
3 - 2XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Флагман — Вега |
2 - 3XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Ратибор — Зенит |
9 - 3XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Горняк — Венеция |
4 - 4XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Победа — Копакабана |
1 - 2XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Шторм — Днепр 75 |
5 - 2XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Восход-Днепр — Космос |
1 - 0XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Ратибор — Флагман |
0 - 3XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Айленд — Спорт-Инвест |
4 - 9XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Dream Team 72 — Вега |
2 - 5XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Адмирал — Зенит |
3 - 2XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Космос — Венеция |
2 - 1XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Шторм — Копакабана |
1 - 4XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Горняк — Днепр 75 |
7 - 1XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Восход-Днепр — Победа |
1 - 0XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Флагман — Адмирал |
2 - 3XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Ратибор — Dream Team 72 |
2 - 1XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Вега — Спорт-Инвест |
1 - 1XIII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Айленд — Зенит |
0 - 5XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Космос — Шторм |
0 - 6XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Копакабана — Днепр 75 |
4 - 3XIII турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Восход-Днепр — Горняк |
3 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Восход-Днепр — Техмаш |
1 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Филин — Адмирал |
3 - 4Зимнее Первенство 2020-2021
Днепр 75 — Ратибор |
3 - 6Зимнее Первенство 2020-2021
Dream Team 72 — Фаворит |
1 - 7Зимнее Первенство 2020-2021
Виктория — СпортИнвест-Фортуна |
3 - 6Зимнее Первенство 2020-2021
Айленд — Вега |
2 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Космос — Варяг |
4 - 0Зимнее Первенство 2020-2021
Техмаш — Айленд |
5 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Ратибор — Вега |
0 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Адмирал — Зенит |
3 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Космос — СпортИнвест-Фортуна |
5 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Днепр 75 — Dream Team 72 |
4 - 8Зимнее Первенство 2020-2021
Копакабана — Фаворит |
4 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Шторм — Филин |
12 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Восход-Днепр — Виктория |
7 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Ратибор — Виктория |
2 - 11Зимнее Первенство 2020-2021
Dream Team 72 — Техмаш |
4 - 4Зимнее Первенство 2020-2021
Варяг — Филин |
3 - 7Зимнее Первенство 2020-2021
Зенит — Фаворит |
5 - 4Зимнее Первенство 2020-2021
Днепр 75 — Адмирал |
4 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Копакабана — Вега |
1 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
СпортИнвест-Фортуна — Шторм |
2 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Космос — Айленд |
7 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Восход-Днепр — Космос |
8 - 4Зимнее Первенство 2020-2021
Dream Team 72 — Виктория |
3 - 5Зимнее Первенство 2020-2021
Адмирал — Вега |
5 - 9Зимнее Первенство 2020-2021
Филин — Фаворит |
2 - 8Зимнее Первенство 2020-2021
Варяг — СпортИнвест-Фортуна |
5 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Днепр 75 — Зенит |
0 - 6Зимнее Первенство 2020-2021
Копакабана — Техмаш |
4 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Космос — Ратибор |
8 - 6Зимнее Первенство 2020-2021
Восход-Днепр — Шторм |
0 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Ратибор — Техмаш |
4 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Dream Team 72 — Вега |
5 - 7Зимнее Первенство 2020-2021
Зенит — Филин |
4 - 11Зимнее Первенство 2020-2021
Адмирал — Фаворит |
0 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Виктория — Айленд |
0 - 4Зимнее Первенство 2020-2021
Копакабана — Днепр 75 |
8 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Шторм — Варяг |
0 - 11Зимнее Первенство 2020-2021
Зенит — Техмаш |
7 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Фаворит — Виктория |
1 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Айленд — Варяг |
0 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Днепр 75 — Филин |
3 - 4Зимнее Первенство 2020-2021
Копакабана — Космос |
2 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Вега — СпортИнвест-Фортуна |
6 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Шторм — Ратибор |
7 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Восход-Днепр — СпортИнвест-Фортуна |
3 - 0Зимнее Первенство 2020-2021
Техмаш — Фаворит |
6 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Зенит — Виктория |
1 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Айленд — Фаворит |
3 - 7Зимнее Первенство 2020-2021
Космос — Адмирал |
2 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Днепр 75 — Вега |
5 - 5Зимнее Первенство 2020-2021
Ратибор — Варяг |
1 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Шторм — Dream Team 72 |
4 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Восход-Днепр — Филин |
1 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Виктория — Вега |
2 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Копакабана — СпортИнвест-Фортуна |
4 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Варяг — Адмирал |
8 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Ратибор — Айленд |
1 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Днепр 75 — Космос |
5 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Техмаш — Филин |
2 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Шторм — Зенит |
2 - 8Зимнее Первенство 2020-2021
Dream Team 72 — Восход-Днепр |
7 - 5Зимнее Первенство 2020-2021
Фаворит — Космос |
1 - 9Зимнее Первенство 2020-2021
Виктория — Филин |
2 - 7Зимнее Первенство 2020-2021
Варяг — Фаворит |
1 - 4Зимнее Первенство 2020-2021
Зенит — СпортИнвест-Фортуна |
0 - 6Зимнее Первенство 2020-2021
Космос — Техмаш |
1 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Dream Team 72 — Ратибор |
2 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Айленд — Копакабана |
2 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Шторм — Днепр 75 |
6 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Восход-Днепр — Адмирал |
2 - 9Зимнее Первенство 2020-2021
Виктория — Техмаш |
5 - 11Зимнее Первенство 2020-2021
Ратибор — Филин |
1 - 0Зимнее Первенство 2020-2021
Космос — Вега |
5 - 5Зимнее Первенство 2020-2021
Варяг — Зенит |
1 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Адмирал — СпортИнвест-Фортуна |
1 - 5Зимнее Первенство 2020-2021
Айленд — Dream Team 72 |
4 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Шторм — Фаворит |
9 - 4Зимнее Первенство 2020-2021
Восход-Днепр — Копакабана |
6 - 4Зимнее Первенство 2020-2021
Фаворит — СпортИнвест-Фортуна |
2 - 8Зимнее Первенство 2020-2021
Dream Team 72 — Филин |
9 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Космос — Виктория |
1 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Адмирал — Айленд |
2 - 5Зимнее Первенство 2020-2021
Варяг — Днепр 75 |
3 - 5Зимнее Первенство 2020-2021
Ратибор — Копакабана |
2 - 0Зимнее Первенство 2020-2021
Шторм — Вега |
7 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Восход-Днепр — Зенит |
5 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Техмаш — Вега |
2 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Dream Team 72 — СпортИнвест-Фортуна |
8 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Филин — Айленд |
2 - 6Зимнее Первенство 2020-2021
Виктория — Днепр 75 |
2 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Копакабана — Зенит |
9 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Шторм — Адмирал |
3 - 11Зимнее Первенство 2020-2021
Ратибор — Восход-Днепр |
3 - 0Зимнее Первенство 2020-2021
Копакабана — Варяг |
3 - 0Зимнее Первенство 2020-2021
Dream Team 72 — Варяг |
2 - 5Зимнее Первенство 2020-2021
Адмирал — Виктория |
2 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Ратибор — СпортИнвест-Фортуна |
0 - 0Зимнее Первенство 2020-2021
Космос — Зенит |
0 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Днепр 75 — Техмаш |
2 - 6Зимнее Первенство 2020-2021
Филин — Вега |
4 - 5Зимнее Первенство 2020-2021
Шторм — Копакабана |
8 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Восход-Днепр — Айленд |
8 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Вега — Варяг |
9 - 0Зимнее Первенство 2020-2021
Адмирал — Ратибор |
4 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Космос — Филин |
0 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Зенит — Айленд |
1 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
СпортИнвест-Фортуна — Днепр 75 |
10 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Копакабана — Dream Team 72 |
1 - 4Зимнее Первенство 2020-2021
Шторм — Техмаш |
11 - 4Зимнее Первенство 2020-2021
Восход-Днепр — Фаворит |
3 - 5Зимнее Первенство 2020-2021
Филин — СпортИнвест-Фортуна |
1 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Зенит — Вега |
1 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Космос — Dream Team 72 |
8 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Техмаш — Адмирал |
3 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Днепр 75 — Фаворит |
3 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Копакабана — Виктория |
3 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Шторм — Айленд |
3 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Восход-Днепр — Варяг |
6 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Вега — Фаворит |
1 - 4Зимнее Первенство 2020-2021
Варяг — Техмаш |
2 - 5Зимнее Первенство 2020-2021
Зенит — Ратибор |
0 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Адмирал — Dream Team 72 |
1 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
СпортИнвест-Фортуна — Айленд |
4 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Копакабана — Филин |
4 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Шторм — Виктория |
4 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Восход-Днепр — Днепр 75 |
1 - 11Зимнее Первенство 2020-2021
СпортИнвест-Фортуна — Техмаш |
3 - 5Зимнее Первенство 2020-2021
Фаворит — Ратибор |
2 - 3Зимнее Первенство 2020-2021
Варяг — Виктория |
6 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Зенит — Dream Team 72 |
1 - 1Зимнее Первенство 2020-2021
Днепр 75 — Айленд |
8 - 7Зимнее Первенство 2020-2021
Копакабана — Адмирал |
1 - 5Зимнее Первенство 2020-2021
Шторм — Космос |
5 - 2Зимнее Первенство 2020-2021
Восход-Днепр — Вега |
2 - 3Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Техмаш — Восход-Днепр |
4 - 2Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Днепр 75 — Dream Team 72 |
1 - 4Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Шторм — Копакабана |
3 - 1Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Адмирал — Виктория |
1 - 1Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Космос — Зенит |
3 - 4Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
СпортИнвест-Фортуна — Алый Парус-Ратибор |
5 - 1Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Фаворит — Вега |
1 - 1Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Адмирал — Алый Парус-Ратибор |
1 - 1Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
СпортИнвест-Фортуна — Космос |
6 - 2Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Фаворит — Виктория |
1 - 0Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Вега — Зенит |
6 - 5Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Копакабана — Техмаш |
4 - 2Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Днепр 75 — Шторм |
3 - 3Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Варяг — Dream Team 72 |
1 - 2Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Космос — Виктория |
3 - 1Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Адмирал — Фаворит |
2 - 3Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Зенит — Алый Парус-Ратибор |
1 - 1Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
СпортИнвест-Фортуна — Вега |
2 - 2Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Днепр 75 — Техмаш |
2 - 5Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Шторм — Восход-Днепр |
1 - 1Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Варяг — Копакабана |
7 - 0Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Космос — Адмирал |
2 - 1Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
СпортИнвест-Фортуна — Виктория |
1 - 3Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Фаворит — Зенит |
3 - 1Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Вега — Алый Парус-Ратибор |
1 - 1Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Dream Team 72 — Копакабана |
2 - 6Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Варяг — Шторм |
1 - 8Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Днепр 75 — Восход-Днепр |
5 - 2Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Алый Парус-Ратибор — Виктория |
3 - 5Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Адмирал — Вега |
3 - 4Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Космос — Фаворит |
1 - 3Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
СпортИнвест-Фортуна — Зенит |
1 - 2Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Варяг — Техмаш |
4 - 10Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Dream Team 72 — Шторм |
4 - 1Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Восход-Днепр — Копакабана |
2 - 1Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
СпортИнвест-Фортуна — Адмирал |
3 - 6Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Фаворит — Алый Парус-Ратибор |
7 - 1Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Зенит — Виктория |
0 - 1Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Космос — Вега |
3 - 2Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Днепр 75 — Варяг |
1 - 4Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Шторм — Техмаш |
0 - 10Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Dream Team 72 — Восход-Днепр |
2 - 2Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Днепр 75 — Копакабана |
0 - 0Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Адмирал — Зенит |
3 - 3Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Космос — Алый Парус |
4 - 3Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Dream Team 72 — Техмаш |
7 - 3Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
Вега — Виктория |
3 - 8Мемориал Жовтонога (Премьер-лига 40+)
Варяг — Восход-Днепр |
4 - 2Мемориал Жовтонога (Первая лига 40+)
СпортИнвест-Фортуна — Фаворит |
3 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Виктория — Адмирал |
6 - 3XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Вега — Фаворит |
3 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Космос — Спорт-Инвест |
3 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Зенит — Айленд |
5 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Шторм — Копакабана |
4 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Днепр 75 — Алый Парус |
0 - 7XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Техмаш — Восход-Днепр |
2 - 4XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Адмирал — Спорт-Инвест |
1 - 8XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Виктория — Фаворит |
4 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Космос — Айленд |
3 - 3XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Зенит — Вега |
6 - 1XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Техмаш — Dream Team 72 |
3 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Копакабана — Алый Парус |
2 - 9XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Днепр 75 — Восход-Днепр |
3 - 1XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Адмирал — Айленд |
3 - 5XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Спорт-Инвест — Фаворит |
0 - 6XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Виктория — Вега |
3 - 3XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Зенит — Космос |
1 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Копакабана — Днепр 75 |
5 - 1XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Техмаш — Шторм |
4 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Алый Парус — Dream Team 72 |
2 - 4XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Айленд — Вега |
1 - 1XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Фаворит — Космос |
1 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Спорт-Инвест — Виктория |
3 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Зенит — Адмирал |
6 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Техмаш — Днепр 75 |
0 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Шторм — Dream Team 72 |
2 - 6XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Копакабана — Восход-Днепр |
4 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Адмирал — Космос |
2 - 6XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Спорт-Инвест — Вега |
4 - 1XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Фаворит — Айленд |
8 - 1XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Зенит — Виктория |
1 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Dream Team 72 — Днепр 75 |
8 - 0XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Техмаш — Алый Парус |
4 - 3XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Восход-Днепр — Шторм |
0 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Вега — Космос |
3 - 1XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Айленд — Виктория |
2 - 5XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Фаворит — Адмирал |
2 - 1XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Зенит — Спорт-Инвест |
3 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Техмаш — Копакабана |
1 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Алый Парус — Шторм |
8 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Восход-Днепр — Dream Team 72 |
1 - 1XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Адмирал — Вега |
5 - 1XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Космос — Виктория |
4 - 1XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Айленд — Спорт-Инвест |
7 - 0XII турнир памяти В.Овадовского (Первая лига 40+)
Зенит — Фаворит |
3 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Копакабана — Dream Team 72 |
3 - 3XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Шторм — Днепр 75 |
7 - 2XII турнир памяти В.Овадовского (Премьер-Лига 40+)
Восход-Днепр — Алый Парус |
1 - 7Зимнее Первенство 2019-2020
Горизонт — Днепр 75 |
6 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Шторм — Варяг |
6 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Dream Team 72 — Спорт-Инвест |
5 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Виктория — Фаворит |
3 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Алый Парус — Космос |
2 - 7Зимнее Первенство 2019-2020
Зенит — Копакабана |
1 - 7Зимнее Первенство 2019-2020
Техмаш — Восход-Днепр |
1 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Айленд — Вега |
3 - 6Зимнее Первенство 2019-2020
Адмирал — Алый Парус |
2 - 7Зимнее Первенство 2019-2020
Горизонт — Техмаш |
1 - 5Зимнее Первенство 2019-2020
Виктория — Айленд |
1 - 6Зимнее Первенство 2019-2020
Dream Team 72 — Вега |
1 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Зенит — Космос |
2 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Копакабана — Днепр 75 |
4 - 12Зимнее Первенство 2019-2020
Варяг — Восход-Днепр |
4 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Шторм — Фаворит |
3 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Адмирал — Спорт-Инвест |
2 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Горизонт — Фаворит |
4 - 7Зимнее Первенство 2019-2020
Алый Парус — Днепр 75 |
1 - 0Зимнее Первенство 2019-2020
Вега — Космос |
1 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Шторм — Зенит |
1 - 6Зимнее Первенство 2019-2020
Виктория — Копакабана |
4 - 7Зимнее Первенство 2019-2020
Айленд — Восход-Днепр |
5 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Dream Team 72 — Варяг |
2 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Айленд — Адмирал |
5 - 6Зимнее Первенство 2019-2020
Алый Парус — Горизонт |
5 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Вега — Виктория |
1 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Космос — Dream Team 72 |
0 - 0Зимнее Первенство 2019-2020
Днепр 75 — Варяг |
1 - 5Зимнее Первенство 2019-2020
Шторм — Техмаш |
6 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Восход-Днепр — Зенит |
3 - 5Зимнее Первенство 2019-2020
Фаворит — Спорт-Инвест |
4 - 5Зимнее Первенство 2019-2020
Днепр 75 — Адмирал |
2 - 6Зимнее Первенство 2019-2020
Фаворит — Dream Team 72 |
6 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Вега — Алый Парус |
0 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Спорт-Инвест — Зенит |
1 - 6Зимнее Первенство 2019-2020
Космос — Техмаш |
6 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Копакабана — Варяг |
5 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Восход-Днепр — Горизонт |
1 - 7Зимнее Первенство 2019-2020
Шторм — Айленд |
1 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Варяг — Горизонт |
0 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Фаворит — Айленд |
0 - 7Зимнее Первенство 2019-2020
Спорт-Инвест — Алый Парус |
8 - 0Зимнее Первенство 2019-2020
Днепр 75 — Космос |
5 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Зенит — Адмирал |
3 - 6Зимнее Первенство 2019-2020
Копакабана — Техмаш |
2 - 7Зимнее Первенство 2019-2020
Шторм — Восход-Днепр |
3 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Dream Team 72 — Виктория |
5 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Виктория — Адмирал |
6 - 0Зимнее Первенство 2019-2020
Варяг — Алый Парус |
6 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Dream Team 72 — Горизонт |
2 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Шторм — Днепр 75 |
1 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Зенит — Техмаш |
2 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Фаворит — Космос |
4 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Копакабана — Айленд |
4 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Спорт-Инвест — Вега |
1 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Айленд — Техмаш |
4 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Днепр 75 — Dream Team 72 |
4 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Шторм — Алый Парус |
3 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Космос — Адмирал |
8 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Вега — Горизонт |
4 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Копакабана — Спорт-Инвест |
16 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Восход-Днепр — Виктория |
0 - 6Зимнее Первенство 2019-2020
Фаворит — Варяг |
2 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Шторм — Адмирал |
0 - 5Зимнее Первенство 2019-2020
Айленд — Варяг |
3 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Горизонт — Виктория |
4 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Алый Парус — Зенит |
2 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Космос — Спорт-Инвест |
2 - 5Зимнее Первенство 2019-2020
Вега — Копакабана |
4 - 0Зимнее Первенство 2019-2020
Восход-Днепр — Фаворит |
9 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Техмаш — Dream Team 72 |
1 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Фаворит — Адмирал |
1 - 5Зимнее Первенство 2019-2020
Спорт-Инвест — Виктория |
2 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Днепр 75 — Техмаш |
8 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Шторм — Вега |
2 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Варяг — Зенит |
4 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Копакабана — Dream Team 72 |
10 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Восход-Днепр — Алый Парус |
4 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Космос — Айленд |
4 - 6Зимнее Первенство 2019-2020
Адмирал — Варяг |
0 - 5Зимнее Первенство 2019-2020
Вега — Днепр 75 |
4 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Шторм — Dream Team 72 |
1 - 7Зимнее Первенство 2019-2020
Виктория — Зенит |
1 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Горизонт — Копакабана |
3 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Алый Парус — Фаворит |
3 - 14Зимнее Первенство 2019-2020
Космос — Восход-Днепр |
5 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Техмаш — Спорт-Инвест |
1 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Адмирал — Вега |
1 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Горизонт — Айленд |
6 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Техмаш — Алый Парус |
2 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Виктория — Космос |
2 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Зенит — Днепр 75 |
4 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Копакабана — Фаворит |
8 - 0Зимнее Первенство 2019-2020
Восход-Днепр — Dream Team 72 |
2 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Шторм — Спорт-Инвест |
4 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Днепр 75 — Виктория |
3 - 6Зимнее Первенство 2019-2020
Вега — Техмаш |
3 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Спорт-Инвест — Варяг |
8 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Горизонт — Космос |
2 - 0Зимнее Первенство 2019-2020
Зенит — Фаворит |
4 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Копакабана — Шторм |
9 - 5Зимнее Первенство 2019-2020
Восход-Днепр — Адмирал |
2 - 0Зимнее Первенство 2019-2020
Айленд — Алый Парус |
4 - 7Зимнее Первенство 2019-2020
Адмирал — Dream Team 72 |
2 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Варяг — Техмаш |
5 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Шторм — Виктория |
6 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Зенит — Горизонт |
3 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Спорт-Инвест — Айленд |
6 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Копакабана — Алый Парус |
6 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Восход-Днепр — Днепр 75 |
3 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Вега — Фаворит |
5 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Техмаш — Адмирал |
4 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Айленд — Dream Team 72 |
5 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Алый Парус — Виктория |
1 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Космос — Варяг |
0 - 5Зимнее Первенство 2019-2020
Вега — Зенит |
1 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Шторм — Горизонт |
6 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Восход-Днепр — Копакабана |
7 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Днепр 75 — Спорт-Инвест |
7 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Днепр 75 — Айленд |
1 - 10Зимнее Первенство 2019-2020
Фаворит — Техмаш |
2 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Спорт-Инвест — Горизонт |
2 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Шторм — Космос |
6 - 4Зимнее Первенство 2019-2020
Зенит — Dream Team 72 |
3 - 0Зимнее Первенство 2019-2020
Копакабана — Адмирал |
7 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Восход-Днепр — Вега |
1 - 7Зимнее Первенство 2019-2020
Варяг — Виктория |
4 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Горизонт — Адмирал |
14 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Техмаш — Виктория |
7 - 2Зимнее Первенство 2019-2020
Dream Team 72 — Алый Парус |
3 - 1Зимнее Первенство 2019-2020
Зенит — Айленд |
4 - 3Зимнее Первенство 2019-2020
Варяг — Вега |
6 - 0Зимнее Первенство 2019-2020
Копакабана — Космос |
7 - 5Зимнее Первенство 2019-2020
Восход — Спорт-Инвест |
4 - 0Зимнее Первенство 2019-2020
Днепр 75 — Фаворит |
1 - 2Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Горизонт — Техмаш |
2 - 5Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Dream Team 72 — Копакабана |
0 - 3Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Днепр 75 — Варяг |
1 - 0Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Зенит — Адмирал |
0 - 3Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Айленд — Фаворит |
3 - 0Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Спортинвест — Вега |
0 - 2Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Копакабана — Варяг |
2 - 2Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Горизонт — Днепр 75 |
2 - 1Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Техмаш — Шторм |
2 - 10Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Спортинвест — Адмирал |
0 - 1Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Айленд — Зенит |
2 - 2Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Виктория — Фаворит |
2 - 0Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Копакабана — Горизонт |
4 - 0Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Адмирал — Виктория |
0 - 1Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Шторм — Днепр 75 |
8 - 3Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Варяг — Dream Team 72 |
5 - 1Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Зенит — Спортинвест |
3 - 4Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Фаворит — Вега |
0 - 1Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Техмаш — Копакабана |
6 - 3Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Горизонт — Варяг |
2 - 2Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Dream Team 72 — Шторм |
0 - 2Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Фаворит — Зенит |
0 - 3Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Вега — Айленд |
2 - 1Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Виктория — Спортинвест |
2 - 3Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Варяг — Техмаш |
2 - 2Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Вега — Адмирал |
0 - 4Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Шторм — Горизонт |
4 - 2Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Днепр 75 — Dream Team 72 |
0 - 4Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Виктория — Зенит |
1 - 8Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Спортинвест — Айленд |
2 - 3Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Шторм — Копакабана |
1 - 1Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Адмирал — Фаворит |
4 - 0Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Горизонт — Dream Team 72 |
5 - 1Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Зенит — Вега |
1 - 5Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Айленд — Виктория |
0 - 6Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Днепр 75 — Техмаш |
6 - 2Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Днепр 75 — Копакабана |
2 - 8Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Dream Team 72 — Техмаш |
4 - 1Первенство города (Премьер-лига 40+) 2019
Варяг — Шторм |
2 - 2Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Адмирал — Айленд |
3 - 3Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Вега — Виктория |
4 - 4Первенство города (Первая лига 40+) 2019
Спортинвест — Фаворит |
3 - 2XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Восход — Техмаш |
3 - 2XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Шахтер — Адмирал |
8 - 1XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Горизонт — Копакабана |
3 - 1XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Варяг — Bosna |
5 - 3XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Днепр 75 — Вега |
2 - 5XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Виктория — Dream Team 72 |
1 - 4XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Фаворит — Спортинвест |
1 - 2XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Днепр 75 — Шахтер |
2 - 2XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Техмаш — Горизонт |
4 - 3XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Dream Team 72 — Вега |
7 - 3XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Восход — Bosna |
2 - 6XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Спортинвест — Адмирал |
2 - 4XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Фаворит — Виктория |
3 - 4XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Шторм — Варяг |
2 - 5XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Спортинвест — Шахтер |
11 - 1XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Восход — Варяг |
1 - 1XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Фаворит — Вега |
2 - 6XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Виктория — Адмирал |
3 - 6XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Копакабана — Техмаш |
3 - 1XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Днепр 75 — Dream Team 72 |
1 - 1XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Горизонт — Шторм |
6 - 1XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Шахтер — Фаворит |
0 - 3XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Шторм — Копакабана |
1 - 3XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Техмаш — Bosna |
1 - 0XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Dream Team 72 — Спортинвест |
1 - 3XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Варяг — Горизонт |
4 - 2XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Вега — Виктория |
6 - 2XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Днепр 75 — Адмирал |
1 - 3XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Вега — Шахтер |
5 - 1XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Копакабана — Варяг |
2 - 3XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Bosna — Шторм |
4 - 1XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Адмирал — Dream Team 72 |
3 - 3XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Восход — Горизонт |
7 - 2XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Днепр 75 — Фаворит |
2 - 3XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Виктория — Спортинвест |
4 - 4XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Шахтер — Dream Team 72 |
7 - 2XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Восход — Копакабана |
2 - 6XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Bosna — Горизонт |
3 - 1XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Днепр 75 — Виктория |
4 - 2XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Техмаш — Шторм |
1 - 3XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Вега — Спортинвест |
1 - 1XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Адмирал — Фаворит |
1 - 5XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Виктория — Шахтер |
2 - 2XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Копакабана — Bosna |
2 - 3XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Варяг — Техмаш |
4 - 4XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Адмирал — Вега |
3 - 2XI турнир памяти В.Овадовского (Премьер лига 40+)
Восход — Шторм |
2 - 1XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Днепр 75 — Спортинвест |
3 - 3XI турнир памяти В.Овадовского (Высшая лига 40+)
Фаворит — Dream Team 72 |
10:35Зимнее Первенство 2019-2020
Вега — Копакабана |
4 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р. плей-офф
ДЮСШ-7 «Океан-2005» — МДЮСШ «Гарт» |
1 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р. плей-офф
ДЮСШ-2 «Восход» — КДЮСШ «Спартак» |
3 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Торпедо 07-08» — ФК «OLIMPIA+» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Турбо 07-08» — ДЮСШ–2(П) |
2 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Арсенал» — ФК «Торпедо 07-08» |
7 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(Г) — ДЮСШ–2(К) |
6 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Локомотив» — МДЮСШ «Камелот 07-08» |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Зміна» — ДЮСШ–7 «Океан–2007» |
4 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Амур» — ДЮСШ–7 «Океан–2008» |
1 - 8ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(К) — ДЮСШ–7 «Океан–2007» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Камелот 07-08» — ДЮСШ–7 «Океан–2007» |
1 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
КДЮСШ «Спартак 07-08» — ДЮСШ–2(Г) |
2 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2007» — ДЮСШ–7 «Амур» |
0 - 9ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Камелот 07-08» — МДЮСШ «Зміна» |
0 - 13ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(К) — ДЮСШ–7 «Локомотив» |
1 - 9ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «OLIMPIA+» — ФК «Арсенал» |
5 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Спарта» — МДЮСШ (Ф) |
3 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(П) — ФК «Торпедо 07-08» |
1 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р. плей-офф
КДЮСШ «Спартак» — МДЮСШ «Гарт» |
3 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р. плей-офф
ДЮСШ-2 «Восход» — ДЮСШ-7 «Океан-2005» |
0 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ФК «Торпедо 09-10» — ДЮСШ-2 «Чайка 09-10» |
7 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Федотов» — ФК «OLIMPIA+ 09-10» |
2 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Зміна 09-10» — ДЮСШ-2 (09-10 К) |
1 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Гарт 09-10» — МДЮСШ «Камелот 09-10» |
5 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
УФК–2009 — ДЮСШ–7 «Океан–2010» |
4 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
Академія — ДВУФК |
10:50ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Арсенал» — ФК «Торпедо 07-08» |
0 - 9ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2010» — Академія |
0 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ФК «OLIMPIA+ 09-10» — ФК «Торпедо 09-10» |
0 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДВУФК — МДЮСШ «Федотов» |
17 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Торпедо 07-08» — ФК «Турбо 07-08» |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Локомотив» — КДЮСШ «Спартак 07-08» |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Зміна» — ДЮСШ–2(К) |
6 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Амур» — МДЮСШ «Камелот 07-08» |
2 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ (Ф) — ДЮСШ–7 «Океан–2008» |
4 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Арсенал» — ДЮСШ–2(П) |
1 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(Г) — ФК «OLIMPIA+» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
КДЮСШ «Спартак 07-08» — МДЮСШ «Зміна» |
0 - 10ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2008» — МДЮСШ «Спарта» |
2 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
КДЮСШ «Спартак 07-08» — ДЮСШ–2(П) |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2007» — МДЮСШ (Ф) |
2 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(К) — ДЮСШ–7 «Амур» |
1 - 6ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «OLIMPIA+» — ДЮСШ–7 «Локомотив» |
3 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(П) — ДЮСШ–2(Г) |
0 - 11ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Турбо 07-08» — ФК «Арсенал» |
1 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Зміна 09-10» — ФК «OLIMPIA+ 09-10» |
0 - 6ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Гарт 09-10» — ДЮСШ-2 «Чайка 09-10» |
1 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
УФК–2009 — МДЮСШ «Камелот 09-10» |
6 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
Академія — ДЮСШ–7 «Океан–2009» |
0 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2010» — ДВУФК |
0 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ФК «Торпедо 09-10» — МДЮСШ «Федотов» |
1 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ-2 (09-10 К) — МДЮСШ «Гарт 09-10» |
1 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка 09-10» — МДЮСШ «Зміна 09-10» |
0 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Камелот 07-08» — КДЮСШ «Спартак 07-08» |
6 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Амур» — КДЮСШ «Спартак 07-08» |
3 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Локомотив» — ДЮСШ–2(П) |
4 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Спарта» — ДЮСШ–7 «Океан–2007» |
3 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ (Ф) — МДЮСШ «Камелот 07-08» |
3 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Зміна» — ФК «OLIMPIA+» |
8 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(Г) — ФК «Турбо 07-08» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–12 «Вулвер» — ДЮСШ–2(К) |
1 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р. плей-офф
ДЮСШ–7 «Океан–2006» — МДЮСШ «Гарт» |
7 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р. плей-офф
ДЮСШ-7 «Океан-2005» — МДЮСШ «Камелот» |
7 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р. плей-офф
КДЮСШ «Спартак» — ДЮСШ-2 «Чайка» |
6 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р. плей-офф
ДЮСШ-2 «Восход» — ФК «Триумф» |
5 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2009» — ДЮСШ–7 «Океан–2010» |
0 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Камелот 09-10» — Академія |
0 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ФК «OLIMPIA+ 09-10» — МДЮСШ «Гарт 09-10» |
5 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Федотов» — МДЮСШ «Зміна 09-10» |
1 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ-2 (09-10 К) — УФК–2009 |
0 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДВУФК — ФК «Торпедо 09-10» |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка 09-10» — УФК |
3 - 6ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Камелот 07-08» — МДЮСШ «Спарта» |
2 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(К) — МДЮСШ (Ф) |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(П) — МДЮСШ «Зміна» |
0 - 11ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Турбо 07-08» — ДЮСШ–7 «Локомотив» |
5 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Торпедо 07-08» — ДЮСШ–2(Г) |
4 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2007» — ДЮСШ–7 «Океан–2008» |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
КДЮСШ «Спартак» — ДЮСШ–12 «Вулвер» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ФК «Триумф» — КДЮСШ «Спартак» |
3 - 7ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ФК «Турбо» — ДЮСШ-2 «Чайка» |
0 - 7ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
МДЮСШ «Камелот» — ДЮСШ-2 «Восход» |
0 - 14ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2006» — МДЮСШ «Гарт» |
7 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан-2005» — КДЮСШ «Спартак-2» |
0 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2010» — МДЮСШ «Камелот 09-10» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
УФК — ФК «OLIMPIA+ 09-10» |
2 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Зміна 09-10» — ФК «Торпедо 09-10» |
5 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
УФК-2009 — ДЮСШ–7 «Океан–2009» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Гарт 09-10» — МДЮСШ «Федотов» |
12 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
Академія — ДЮСШ–2(09-10 К) |
0 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДВУФК — ДЮСШ-2 «Чайка 09-10» |
4 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ (Ф) — КДЮСШ «Спартак 07-08» |
2 - 6ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Локомотив» — ФК «Торпедо 07-08» |
21 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Зміна» — ФК «Турбо 07-08» |
2 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Амур» — ДЮСШ–2(П) |
2 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(Г) — ФК «Арсенал» |
13 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Спарта» — ДЮСШ–2(К) |
1 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2008» — МДЮСШ «Камелот 07-08» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–12 «Вулвер» — ФК «OLIMPIA+» |
1 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
КДЮСШ «Спартак-2» — ФК «Триумф» |
5 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ-2 «Восход» — ДЮСШ–7 «Океан–2006» |
10 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
КДЮСШ «Спартак» — ФК «Турбо» |
4 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
МДЮСШ «Гарт» — ДЮСШ-7 «Океан-2005» |
2 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка» — МДЮСШ «Камелот» |
1 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ–2(09-10 К) — ДЮСШ–7 «Океан–2010» |
1 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка 09-10» — Академія |
1 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Камелот 09-10» — ДЮСШ–7 «Океан–2009» |
1 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Гарт 09-10» — ДВУФК |
1 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ФК «OLIMPIA+ 09-10» — УФК–2009 |
1 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДВУФК — МДЮСШ «Зміна 09-10» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ФК «Торпедо 09-10» — УФК–2009 |
3 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Амур» — ФК «OLIMPIA+» |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Федотов» — УФК |
0 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Арсенал» — ДЮСШ–7 «Локомотив» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «OLIMPIA+» — МДЮСШ (Ф) |
4 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(К) — ДЮСШ–7 «Океан–2008» |
0 - 6ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
КДЮСШ «Спартак 07-08» — МДЮСШ «Спарта» |
0 - 8ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Турбо 07-08» — ДЮСШ–7 «Амур» |
0 - 7ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Торпедо 07-08» — МДЮСШ «Зміна» |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(П) — ДЮСШ–12 «Вулвер» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
УФК — ФК «Торпедо 09-10» |
1 - 7ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ФК «Турбо» — ФК «Триумф» |
2 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2006» — ДЮСШ-2 «Чайка» |
6 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
МДЮСШ «Гарт» — КДЮСШ «Спартак-2» |
3 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан-2005» — ДЮСШ-2 «Восход» |
0 - 7ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
МДЮСШ «Камелот» — КДЮСШ «Спартак» |
1 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Камелот 09-10» — ДВУФК |
0 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
УФК–2009 — МДЮСШ «Федотов» |
4 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
Академія — ФК «OLIMPIA+ 09-10» |
1 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Гарт 09-10» — МДЮСШ «Зміна 09-10» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2010» — ДЮСШ-2 «Чайка 09-10» |
8 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2009» — ДЮСШ-2 (09-10 К) |
5 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Локомотив» — ДЮСШ–2(Г) |
8 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Зміна» — ФК «Арсенал» |
0 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Амур» — ФК «Торпедо 07-08» |
1 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ (Ф) — ДЮСШ–2(П) |
2 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Спарта» — ФК «OLIMPIA+» |
2 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2008» — КДЮСШ «Спартак 07-08» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–12 «Вулвер» — ФК «Турбо 07-08» |
4 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ-2 «Восход» — МДЮСШ «Гарт» |
3 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
КДЮСШ «Спартак» — ДЮСШ–7 «Океан–2006» |
5 - 9ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка» — ДЮСШ-7 «Океан-2005» |
0 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ФК «Триумф» — МДЮСШ «Камелот» |
2 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
КДЮСШ «Спартак-2» — ФК «Турбо» |
1 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Федотов» — Академія |
1 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ФК «Торпедо 09-10» — МДЮСШ «Гарт 09-10» |
1 - 6ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ-2 (09-10 К) — МДЮСШ «Камелот 09-10» |
4 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка 09-10» — ДЮСШ–7 «Океан–2009» |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ФК «OLIMPIA+ 09-10» — ДЮСШ–7 «Океан–2010» |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Зміна 09-10» — УФК |
2 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(К) — МДЮСШ «Камелот 07-08» |
0 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
КДЮСШ «Спартак 07-08» — ДЮСШ–7 «Океан–2007» |
4 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «OLIMPIA+» — ДЮСШ–7 «Океан–2008» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Турбо 07-08» — МДЮСШ (Ф) |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Торпедо 07-08» — ДЮСШ–12 «Вулвер» |
5 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Арсенал» — ДЮСШ–7 «Амур» |
1 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(Г) — МДЮСШ «Зміна» |
3 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(П) — МДЮСШ «Спарта» |
5 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Зміна» — ДЮСШ–7 «Локомотив» |
2 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Амур» — ДЮСШ–2(Г) |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–12 «Вулвер» — ФК «Арсенал» |
18 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Спарта» — ФК «Турбо 07-08» |
2 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2008» — ДЮСШ–2(П) |
1 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2007» — ФК «OLIMPIA+» |
0 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ (Ф) — ФК «Торпедо 07-08» |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2008» — ДЮСШ–12 «Вулвер» |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Спарта» — ДЮСШ–12 «Вулвер» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–12 «Вулвер» — ДЮСШ–7 «Океан–2007» |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Камелот 07-08» — ДЮСШ–12 «Вулвер» |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ-2 (09-10 К) — УФК |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Камелот 09-10» — УФК |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2009» — УФК |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
УФК–2009 — УФК |
5 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ-2 «Восход» — КДЮСШ «Спартак-2» |
4 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2006» — ФК «Триумф» |
3 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан-2005» — КДЮСШ «Спартак» |
10 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
МДЮСШ «Камелот» — ФК «Турбо» |
9 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
МДЮСШ «Гарт» — ДЮСШ-2 «Чайка» |
0 - 8ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2010» — МДЮСШ «Федотов» |
1 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2009» — ФК «OLIMPIA+ 09-10» |
2 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Камелот 09-10» — ДЮСШ-2 «Чайка 09-10» |
11 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
Академія — ФК «Торпедо 09-10» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ-2 (09-10 К) — ДВУФК |
2 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
УФК–2009 — МДЮСШ «Зміна 09-10» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
УФК — МДЮСШ «Гарт 09-10» |
6 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «OLIMPIA+» — ДЮСШ–2(К) |
1 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(П) — ДЮСШ–7 «Океан–2007» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Турбо 07-08» — ДЮСШ–7 «Океан–2008» |
0 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Торпедо 07-08» — МДЮСШ «Спарта» |
0 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
КДЮСШ «Спартак 07-08» — ДЮСШ–2(К) |
4 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(Г) — ДЮСШ–12 «Вулвер» |
2 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Локомотив» — ДЮСШ–7 «Амур» |
2 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «OLIMPIA+» — МДЮСШ «Камелот 07-08» |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Арсенал» — МДЮСШ (Ф) |
3 - 6ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка» — ДЮСШ-2 «Восход» |
0 - 6ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ФК «Турбо» — ДЮСШ–7 «Океан–2006» |
2 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
КДЮСШ «Спартак» — МДЮСШ «Гарт» |
0 - 18ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ФК «Триумф» — ДЮСШ-7 «Океан-2005» |
1 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Зміна 09-10» — Академія |
6 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Федотов» — ДЮСШ–7 «Океан–2009» |
4 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ФК «Торпедо 09-10» — ДЮСШ–7 «Океан–2010» |
0 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
КДЮСШ «Спартак-2» — МДЮСШ «Камелот» |
4 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка 09-10» — ДЮСШ-2 (09-10 К) |
1 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ФК «OLIMPIA+ 09-10» — МДЮСШ «Камелот 09-10» |
0 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Гарт 09-10» — УФК–2009 |
0 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Амур» — МДЮСШ «Зміна» |
3 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ (Ф) — ДЮСШ–2(Г) |
12 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2007» — ФК «Турбо 07-08» |
1 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2008» — ФК «Торпедо 07-08» |
7 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Камелот 07-08» — ДЮСШ–2(П) |
6 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Спарта» — ФК «Арсенал» |
2 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–12 «Вулвер» — ДЮСШ–7 «Локомотив» |
3 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Зміна» — ДЮСШ–12 «Вулвер» |
3 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Локомотив» — МДЮСШ (Ф) |
0 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Торпедо 07-08» — ДЮСШ–7 «Океан–2007» |
4 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Арсенал» — ДЮСШ–7 «Океан–2008» |
6 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(П) — ДЮСШ–2(К) |
1 - 6ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Турбо 07-08» — МДЮСШ «Камелот 07-08» |
4 - 7ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(Г) — МДЮСШ «Спарта» |
6 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка» — КДЮСШ «Спартак-2» |
8 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
МДЮСШ «Гарт» — ФК «Триумф» |
23 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан-2005» — ФК «Турбо» |
5 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2006» — МДЮСШ «Камелот» |
3 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ-2 «Восход» — КДЮСШ «Спартак» |
7 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДВУФК — УФК |
2 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Камелот 09-10» — МДЮСШ «Федотов» |
1 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка 09-10» — УФК–2009 |
1 - 11ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2010» — МДЮСШ «Зміна 09-10» |
6 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2009» — ФК «Торпедо 09-10» |
0 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ-2 (09-10 К) — ФК «OLIMPIA+ 09-10» |
3 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
Академія — МДЮСШ «Гарт 09-10» |
2 - 11ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
КДЮСШ «Спартак 07-08» — ФК «OLIMPIA+» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(К) — ФК «Турбо 07-08» |
7 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Спарта» — ДЮСШ–7 «Локомотив» |
3 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–12 «Вулвер» — ДЮСШ–7 «Амур» |
0 - 7ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ (Ф) — МДЮСШ «Зміна» |
0 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Камелот 07-08» — ФК «Торпедо 07-08» |
3 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2007» — ФК «Арсенал» |
0 - 7ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2008» — ДЮСШ–2(Г) |
0 - 24ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ФК «Турбо» — МДЮСШ «Гарт» |
1 - 11ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ФК «Триумф» — ДЮСШ-2 «Восход» |
1 - 6ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
МДЮСШ «Камелот» — ДЮСШ-7 «Океан-2005» |
2 - 9ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
КДЮСШ «Спартак-2» — ДЮСШ–7 «Океан–2006» |
5 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
КДЮСШ «Спартак» — ДЮСШ-2 «Чайка» |
1 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Гарт 09-10» — ДЮСШ–7 «Океан–2010» |
2 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ФК «Торпедо 09-10» — МДЮСШ «Камелот 09-10» |
8 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Федотов» — ДЮСШ-2 (09-10 К) |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
УФК — Академія |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДВУФК — УФК–2009 |
4 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Зміна 09-10» — ДЮСШ–7 «Океан–2009» |
0 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ФК «OLIMPIA+ 09-10» — ДЮСШ-2 «Чайка 09-10» |
10 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Торпедо 07-08» — ДЮСШ–2(К) |
2 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(Г) — ДЮСШ–7 «Океан–2007» |
6 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Локомотив» — ДЮСШ–7 «Океан–2008» |
4 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Зміна» — МДЮСШ «Спарта» |
1 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Арсенал» — МДЮСШ «Камелот 07-08» |
0 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Амур» — МДЮСШ (Ф) |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(П) — ФК «OLIMPIA+» |
1 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «Турбо 07-08» — КДЮСШ «Спартак 07-08» |
2 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ (Ф) — ДЮСШ–12 «Вулвер» |
7 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Спарта» — ДЮСШ–7 «Амур» |
0 - 6ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2008» — МДЮСШ «Зміна» |
4 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2007» — ДЮСШ–7 «Локомотив» |
2 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
МДЮСШ «Камелот 07-08» — ДЮСШ–2(Г) |
0 - 13ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
КДЮСШ «Спартак 07-08» — ФК «Торпедо 07-08» |
13 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ФК «OLIMPIA+» — ФК «Турбо 07-08» |
3 - 7ДЮФЛ «Олимпия+» 2007-2008 г.р.
ДЮСШ–2(К) — ФК «Арсенал» |
5 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
КДЮСШ «Спартак» — КДЮСШ «Спартак-2» |
21 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ-2 «Восход» — ФК «Турбо» |
4 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
МДЮСШ «Гарт» — МДЮСШ «Камелот» |
11 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан-2005» — ДЮСШ–7 «Океан–2006» |
7 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2005-2006 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка» — ФК «Триумф» |
4 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка 09-10» — МДЮСШ «Федотов» |
0 - 6ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ-2(09-10 К) — ФК «Торпедо 09-10» |
2 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ФК «OLIMPIA+ 09-10» — ДВУФК |
1 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
МДЮСШ «Камелот 09-10» — МДЮСШ «Зміна 09-10» |
0 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2010» — УФК |
4 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
ДЮСШ–7 «Океан–2009» — МДЮСШ «Гарт 09-10» |
0 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2009-2010 г.р.
Академія — УФК – 2009 |
2 - 5Чемпионат Украины. 2 Лига
Мясная Традиция — АРПИ |
0 - 1Чемпионат Украины. 2 Лига
Мясная Традиция — Княжеский Рынок |
3 - 6Чемпионат Украины. 2 Лига
Локомотив Конотоп — Мясная Традиция |
2 - 1Чемпионат Украины. 2 Лига
Екатеринославхлеб — Атлет |
3 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Альянс — Остров |
1 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Омега — РКЦ Строй |
1 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
КБ Южное — Uni-Laman |
3 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Атлетик — ДДХ |
11 - 6Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
АТБ — Ураган |
1 - 3Чемпионат Украины. 2 Лига
Мясная Традиция — Локомотив Конотоп |
6 - 6Чемпионат Украины. 2 Лига
Атлет — Екатеринославхлеб |
0 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Выбор — Оранж |
2 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЮВИКО — Мясная Традиция |
3 - 6Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Приват-Днепр — Екатеринославхлеб |
3 - 5Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Легион — ЛАД |
2 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Тайфун — ДКМ |
5 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
МДЮСШ — ДЮСШ-12 «Левый берег» |
3 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
КДЮСШ «Спартак»-2005 — ДЮСШ-7 «Океан»-2005 |
3 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-12 «Правый берег» — КДЮСШ «Спартак»-2004 |
4 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
РКЦ Строй — Атлетик |
4 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Ураган — КБ Южное |
1 - 1Чемпионат Украины. 2 Лига
Мясная Традиция — Сумыхимпром-СДПУ |
3 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
ДДХ — Альянс |
3 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Остров — АТБ |
2 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Uni-Laman — Омега |
0 - 0Чемпионат Украины. Экстра-лига
Продэксим — ХИТ |
6 - 2Чемпионат Украины. Экстра-лига
Титан-Заря — Ураган |
5 - 0Чемпионат Украины. Экстра-лига
Энергия — ЛТК-ИнБев-НПУ |
4 - 0Чемпионат Украины. Экстра-лига
Локомотив — Кардинал-Ровно |
1 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка» — МДЮСШ «Камелот» |
1 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-12 «Солнечный» — ФК «OLIMPIA+» |
3 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Смена» — МДЮСШ «Спарта» |
0 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-7 «ИCTA»-2007 — ДЮСШ-7 «Океан» |
0 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Вихрь» — ДЮСШ-7 «ИCTA»-2006 |
3 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Вихрь» — ФК «OLIMPIA+» |
5 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
Сокол — Uni-Laman |
4 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Камелот» — ФК «OLIMPIA+» |
4 - 5Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Выбор — Екатеринославхлеб |
1 - 6Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Мясная Традиция — ДКМ |
5 - 5Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЮВИКО — Оранж |
6 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Тайфун — ЛАД |
7 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Легион — Приват-Днепр |
3 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Камелот» — МДЮСШ «Вихрь» |
1 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-7 «ИCTA»-2007 — ДЮСШ-12 «Солнечный» |
1 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Смена» — ДЮСШ-7 «ИCTA»-2006 |
7 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка» — ФК «OLIMPIA+» |
0 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Спарта» — ДЮСШ-7 «Океан» |
3 - 7Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Омега — Ураган |
4 - 8Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Остров — ДДХ |
0 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Альянс — РКЦ Строй |
3 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
АТБ — КБ Южное |
2 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Атлетик — Uni-Laman |
1 - 2Чемпионат Украины. 2 Лига
Сумыхимпром-СДПУ — Мясная Традиция |
5 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
МДЮСШ «Гарт» — КДЮСШ «Спартак»-2005 |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-2 — КДЮСШ «Спартак»-2004 |
2 - 6ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-2 «Восход» — ДЮСШ-12 «Левый берег» |
4 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
МДЮСШ — ДЮСШ-7 «Океан»-2004 |
2 - 7ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан»-2005 — ДЮСШ-12 «Правый берег» |
7 - 5Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Екатеринославхлеб — Тайфун |
4 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЛАД — ЮВИКО |
1 - 6Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Приват-Днепр — ДКМ |
5 - 5Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Легион — Выбор |
3 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Оранж — Мясная Традиция |
3 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-12 «Левый берег» — ДЮСШ-2 |
3 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Смена» — МДЮСШ «Вихрь» |
7 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Камелот» — ФК «OLIMPIA+» |
3 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Спарта» — ДЮСШ-12 «Солнечный» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан» — ДЮСШ-7 «ИCTA»-2006 |
10 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка» — ДЮСШ-7 «ИCTA»-2007 |
2 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
ХИТ — Энергия |
0 - 0Чемпионат Украины. Экстра-лига
ЛТК-ИнБев-НПУ — Локомотив |
3 - 2Чемпионат Украины. Экстра-лига
Кардинал-Ровно — Титан-Заря |
5 - 5Чемпионат Украины. Экстра-лига
Uni-Laman — Продэксим |
1 - 2Чемпионат Украины. Экстра-лига
Ураган — Сокол |
11 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-12 «Правый берег» — ФК «FLY» |
4 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
КДЮСШ «Спартак»-2004 — МДЮСШ |
3 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
КДЮСШ «Спартак»-2005 — ДЮСШ-2 «Восход» |
3 - 1Чемпионат Украины. 2 Лига
Екатеринославхлеб — Мясная Традиция |
7 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан»-2004 — ДЮСШ-7 «Океан»-2005 |
1 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Тайфун — Легион |
1 - 6Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЮВИКО — Екатеринославхлеб |
2 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ДКМ — Оранж |
3 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Мясная Традиция — ЛАД |
5 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Выбор — Приват-Днепр |
5 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка» — МДЮСШ «Спарта» |
2 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-7 «ИCTA»-2006 — ФК «OLIMPIA+» |
0 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-7 «ИCTA»-2007 — ДЮСШ-12 «Солнечный» |
1 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Вихрь» — ДЮСШ-7 «Океан» |
2 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Смена» — МДЮСШ «Камелот» |
3 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Ураган — Атлетик |
3 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
КБ Южное — Омега |
6 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
РКЦ Строй — Остров |
0 - 5Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
ДДХ — АТБ |
1 - 4Кубок Украины
Екатеринославхлеб — Сокол |
4 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-2 «Восход» — МДЮСШ «Гарт» |
4 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-2 — КДЮСШ «Спартак»-2005 |
6 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан»-2005 — КДЮСШ «Спартак»-2004 |
1 - 9ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ФК «FLY» — ДЮСШ-7 «Океан»-2004 |
3 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Uni-Laman — Альянс |
1 - 2Чемпионат Украины. 2 Лига
ЮВИКО — АРПИ |
2 - 2Чемпионат Украины. Экстра-лига
Локомотив — ХИТ |
3 - 5Чемпионат Украины. Экстра-лига
Uni-Laman — Ураган |
0 - 0Чемпионат Украины. Экстра-лига
Титан-Заря — ЛТК-ИнБев-НПУ |
2 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
Сокол — Кардинал-Ровно |
6 - 2Чемпионат Украины. Экстра-лига
Продэксим — Энергия |
5 - 5Чемпионат Украины. 2 Лига
АРПИ — Екатеринославхлеб |
4 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЛАД — ДКМ |
1 - 5Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Выбор — Тайфун |
4 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Легион — ЮВИКО |
4 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Екатеринославхлеб — Мясная Традиция |
1 - 5Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Приват-Днепр — Оранж |
0 - 7ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ФК «OLIMPIA+» — МДЮСШ «Спарта» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-7 «ИCTA»-2006 — МДЮСШ «Камелот» |
1 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка» — ДЮСШ-7 «ИCTA»-2007 |
1 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-12 «Солнечный» — МДЮСШ «Вихрь» |
0 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Смена» — ДЮСШ-7 «Океан» |
3 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Атлетик — КБ Южное |
3 - 8Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
ДДХ — РКЦ Строй |
4 - 6Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Остров — Uni-Laman |
2 - 6Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Альянс — Ураган |
2 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
АТБ — Омега |
6 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан»-2004 — ДЮСШ-12 «Правый берег» |
8 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
КДЮСШ «Спартак»-2004 — ФК «FLY» |
5 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан»-2005 — ДЮСШ-12 «Левый берег» |
2 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
КДЮСШ «Спартак»-2005 — МДЮСШ |
6 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
МДЮСШ «Гарт» — ДЮСШ-2 |
2 - 1Чемпионат Украины. 2 Лига
Мясная Традиция — ЮВИКО |
7 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Выбор — Мясная Традиция |
3 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Тайфун — ЮВИКО |
2 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Легион — ДКМ |
4 - 5Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Приват-Днепр — ЛАД |
1 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
ЛТК-ИнБев-НПУ — Сокол |
3 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Екатеринославхлеб — Оранж |
1 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан» — МДЮСШ «Камелот» |
7 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Смена» — ДЮСШ-12 «Солнечный» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-7 «ИCTA»-2007 — МДЮСШ «Спарта» |
4 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка» — ДЮСШ-7 «ИCTA»-2006 |
6 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Омега — Атлетик |
4 - 6Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
КБ Южное — Альянс |
8 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Ураган — Остров |
2 - 5Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Uni-Laman — ДДХ |
3 - 0Чемпионат Украины. Экстра-лига
Энергия — Локомотив |
7 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
РКЦ Строй — АТБ |
2 - 2Чемпионат Украины. Экстра-лига
ХИТ — Титан-Заря |
5 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-2 — ДЮСШ-2 «Восход» |
2 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
Ураган — Продэксим |
4 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
МДЮСШ — МДЮСШ «Гарт» |
3 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ФК «FLY» — ДЮСШ-12 «Левый берег» |
4 - 5Чемпионат Украины. 2 Лига
Мясная Традиция — Екатеринославхлеб |
0 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЮВИКО — Приват-Днепр |
2 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Оранж — Легион |
2 - 5Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЛАД — Екатеринославхлеб |
4 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Мясная Традиция — Тайфун |
4 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ДКМ — Выбор |
1 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ФК «OLIMPIA+» — МДЮСШ «Смена» |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-12 «Солнечный» — ДЮСШ-7 «Океан» |
5 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Камелот» — МДЮСШ «Спарта» |
5 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка» — МДЮСШ «Вихрь» |
0 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-7 «ИCTA»-2007 — ДЮСШ-7 «ИCTA»-2006 |
5 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
РКЦ Строй — Uni-Laman |
3 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
ДДХ — Ураган |
2 - 5Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Остров — КБ Южное |
0 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
АТБ — Атлетик |
1 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Альянс — Омега |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
КДЮСШ «Спартак»-2004 — ДЮСШ-7 «Океан»-2004 |
2 - 12ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-12 «Левый берег» — ДЮСШ-12 «Правый берег» |
13 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
КДЮСШ «Спартак»-2005 — ФК «FLY» |
7 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
МДЮСШ «Гарт» — ДЮСШ-7 «Океан» |
0 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-2 «Восход» — МДЮСШ |
6 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
Кардинал-Ровно — Uni-Laman |
5 - 1Чемпионат Украины. 2 Лига
Екатеринославхлеб — ЮВИКО |
1 - 0Чемпионат Украины. 2 Лига
Мясная Традиция — АРПИ |
0 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ДКМ — Екатеринославхлеб |
3 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЮВИКО — Выбор |
4 - 6Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Оранж — ЛАД |
4 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Мясная Традиция — Легион |
4 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Тайфун — Приват-Днепр |
6 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Ураган — РКЦ Строй |
4 - 5Кубок Украины
Екатеринославхлеб — Эпицентр К-Авангард |
2 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-7 «ИCTA»-2006 — МДЮСШ «Спарта» |
1 - 2Кубок Украины
Энергия — Ураган |
4 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Вихрь» — ДЮСШ-7 «ИCTA»-2007 |
0 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-12 «Солнечный» — МДЮСШ «Камелот» |
0 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Смена» — ДЮСШ-2 «Чайка» |
11 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан» — ФК «OLIMPIA+» |
4 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
КБ Южное — ДДХ |
1 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
РКЦ Строй — Ураган |
5 - 6Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Атлетик — Альянс |
7 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Uni-Laman — АТБ |
1 - 3Кубок Украины
Виза-Вторма — Титан-Заря |
5 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Омега — Остров |
2 - 4Кубок Украины
Продэксим — ХИТ |
4 - 1Кубок Украины
Локомотив — МКВ |
1 - 4Кубок Украины
СумДУ — Кардинал-Ровно |
4 - 2Кубок Украины
Эпицентр К-3 Киев — Uni-Laman |
4 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
МДЮСШ — ДЮСШ-2 |
2 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан»-2005 — ДЮСШ-2 «Восход» |
2 - 16ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ФК «FLY» — МДЮСШ «Гарт» |
0 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-12 «Правый берег» — КДЮСШ «Спартак»-2005 |
13 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан»-2004 — ДЮСШ-12 «Левый берег» |
4 - 1Кубок Украины
Сокол — ЛТК-ИнБев-НПУ |
4 - 1Чемпионат Украины. 2 Лига
АРПИ — ЮВИКО |
2 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
Uni-Laman — ЛТК-ИнБев-НПУ |
0 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
Продэксим — Локомотив |
4 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
Ураган — Кардинал-Ровно |
1 - 2Чемпионат Украины. Экстра-лига
Сокол — ХИТ |
4 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
Титан-Заря — Энергия |
2 - 3Кубок Украины
ЮВИКО — Эпицентр К3 Киев |
4 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
Энергия — Сокол |
3 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ДКМ — ЮВИКО |
1 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЛАД — Выбор |
0 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Приват-Днепр — Мясная Традиция |
7 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Екатеринославхлеб — Легион |
1 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ФК «Олимпия+» — ДЮСШ-12 «Солнечный» |
3 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка» — ДЮСШ-7 «Океан» |
0 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-7 «ИCTA»-2007 — МДЮСШ «Смена» |
2 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Спарта» — МДЮСШ |
2 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Камелот» — ДЮСШ-7 «ИCTA»-2006 |
6 - 8Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Uni-Laman — Ураган |
2 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
ДДХ — Омега |
3 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
РКЦ Строй — КБ Южное |
2 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Остров — Атлетик |
3 - 5Чемпионат Украины. Экстра-лига
Локомотив — Титан-Заря |
3 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
АТБ — Альянс |
1 - 2Чемпионат Украины. Экстра-лига
ЛТК-ИнБев-НПУ — Ураган |
0 - 9ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-12 «Левый берег» — КДЮСШ «Спартак»-2004 |
0 - 13ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
КДЮСШ «Спартак»-2005 — ДЮСШ-7 «Океан»-2004 |
1 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
МДЮСШ «Гарт» — ДЮСШ-12 «Правый берег» |
4 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-2 «Восход» — ДЮСШ-12 «Правый берег» |
8 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-2 — ДЮСШ-7 «Океан»-2005 |
11 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
ХИТ — Uni-Laman |
0 - 2Чемпионат Украины. Экстра-лига
Кардинал-Ровно — Продэксим |
0 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Оранж — Тайфун |
1 - 1Чемпионат Украины. 2 Лига
ЮВИКО — Мясная Традиция |
2 - 1Чемпионат Украины. 2 Лига
Екатеринославхлеб — АРПИ |
2 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Мясная Традиция — ЮВИКО |
9 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Екатеринославхлеб — Приват-Днепр |
3 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Оранж — Выбор |
2 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЛАД — Легион |
1 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ДКМ — Тайфун |
0 - 5ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Вихрь» — ДЮСШ-7 «ИCTA»-2006 |
6 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
Сокол — Локомотив |
5 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Смена» — МДЮСШ «Спарта» |
4 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан» — ДЮСШ-7 «ИCTA»-2007 |
0 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-12 «Солнечный» — ДЮСШ-2 «Чайка» |
3 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
РКЦ Строй — Омега |
6 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Ураган — АТБ |
4 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
ДДХ — Атлетик |
2 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Uni-Laman — КБ Южное |
3 - 6Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Остров — Альянс |
3 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
Продэксим — Титан-Заря |
0 - 0Чемпионат Украины. Экстра-лига
Ураган — ХИТ |
2 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
Uni-Laman — Энергия |
4 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
Кардинал-Ровно — ЛТК-ИнБев-НПУ |
0 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан»-2005 — МДЮСШ |
1 - 13ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ФК «FLY» — ДЮСШ-2 |
2 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ФК «FLY» — ДЮСШ-2 «Восход» |
2 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан»-2004 — МДЮСШ «Гарт» |
6 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
КДЮСШ «Спартак»-2004 — КДЮСШ «Спартак»-2005 |
0 - 5Кубок Области
ЮВИКО — Екатеринославхлеб |
7 - 2Кубок Области
Мясная Традиция — КБ Южное |
5 - 3Кубок Области
Мясная Традиция — Выбор |
3 - 5Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Приват-Днепр — Легион |
3 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Екатеринославхлеб — Выбор |
3 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Оранж — ЮВИКО |
3 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЛАД — Тайфун |
3 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ДКМ — Мясная Традиция |
1 - 6Чемпионат Украины. Экстра-лига
Uni-Laman — Локомотив |
4 - 7Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
АТБ — КБ Южное |
2 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
Энергия — Ураган |
5 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
Титан-Заря — Сокол |
10 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка» — ФК «Олимпия+» |
0 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-7 «ИCTA»-2007 — ДЮСШ-12 «Солнечный» |
1 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Спарта» — ДЮСШ-7 «Океан» |
2 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-7 «ИCTA»-2006 — МДЮСШ «Смена» |
5 - 0ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Камелот» — МДЮСШ «Вихрь» |
2 - 6Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Атлетик — РКЦ Строй |
0 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
АТБ — Остров |
0 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Альянс — ДДХ |
6 - 7Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
КБ Южное — Ураган |
5 - 2Чемпионат Украины. Экстра-лига
ХИТ — Кардинал-Ровно |
1 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Омега — Uni-Laman |
2 - 5Чемпионат Украины. Экстра-лига
ЛТК-ИнБев-НПУ — Продэксим |
8 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
КДЮСШ «Спартак»-2005 — ДЮСШ-12 «Левый берег» |
4 - 8ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
МДЮСШ «Гарт» — КДЮСШ «Спартак»-2004 |
2 - 8ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-2 «Восход» — ДЮСШ-7 «Океан»-2004 |
3 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-2 — ДЮСШ-12 «Правый берег» |
8 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
МДЮСШ — ФК «FLY» |
6 - 3Чемпионат Украины. 2 Лига
Екатеринославхлеб — ЮВИКО |
1 - 3Чемпионат Украины. 2 Лига
АРПИ — Мясная Традиция |
1 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЮВИКО — ЛАД |
2 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Тайфун — Екатеринославхлеб |
0 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Мясная Традиция — Оранж |
4 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Выбор — Легион |
9 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ДКМ — Приват-Днепр |
0 - 7ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
МДЮСШ «Смена» — МДЮСШ «Вихрь» |
3 - 4ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан» — ДЮСШ-7 «ИCTA»-2006 |
2 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-12 «Солнечный» — МДЮСШ «Спарта» |
0 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ФК «Олимпия+» — ДЮСШ-7 «ИCTA»-2007 |
0 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2006-2007 г.р.
ДЮСШ-2 «Чайка» — МДЮСШ «Камелот» |
0 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
ДДХ — Остров |
5 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Ураган — Омега |
2 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Uni-Laman — Атлетик |
2 - 6ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ФК «FLY» — ДЮСШ-7 «Океан»-2005 |
10 - 1ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-12 «Правый берег» — МДЮСШ |
2 - 2ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-7 «Океан»-2004 — ДЮСШ-2 |
6 - 3ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
КДЮСШ «Спартак»-2004 — ДЮСШ-2 «Восход» |
1 - 13ДЮФЛ «Олимпия+» 2004-2005 г.р.
ДЮСШ-12 «Левый берег» — МДЮСШ «Гарт» |
3 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
РКЦ Строй — Альянс |
4 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЛАД — Мясная Традиция |
1 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Легион — Тайфун |
5 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Оранж — ДКМ |
5 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Екатеринославхлеб — ЮВИКО |
1 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Приват-Днепр — Выбор |
2 - 11Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Остров — РКЦ Строй |
3 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Альянс — Uni-Laman |
1 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Омега — КБ Южное |
6 - 3Кубок Украины
Екатеринославхлеб — Манзана-2 |
0 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
ЛТК-ИнБев-НПУ — ХИТ |
2 - 1Кубок Украины
МКВ — Мясная Традиция |
2 - 2Чемпионат Украины. Экстра-лига
Продэксим — Сокол |
0 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
Uni-Laman — Титан-Заря |
6 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Атлетик — Ураган |
5 - 8Чемпионат Украины. Экстра-лига
Кардинал-Ровно — Энергия |
3 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
АТБ — ДДХ |
2 - 2Чемпионат Украины. Экстра-лига
Ураган — Локомотив |
2 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Тайфун — Выбор |
2 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЮВИКО — Легион |
2 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ДКМ — ЛАД |
4 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Мясная Традиция — Екатеринославхлеб |
2 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Оранж — Приват-Днепр |
6 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Ураган — Альянс |
6 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Омега — АТБ |
4 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
КБ Южное — Атлетик |
4 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Uni-Laman — Остров |
2 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
ХИТ — Продэксим |
1 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
ЛТК-ИнБев-НПУ — Энергия |
2 - 2Кубок Украины
Мясная Традиция — МКВ |
0 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
Кардинал-Ровно — Локомотив |
4 - 6Чемпионат Украины. Экстра-лига
Uni-Laman — Сокол |
4 - 0Чемпионат Украины. Экстра-лига
Ураган — Титан-Заря |
4 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
РКЦ Строй — ДДХ |
8 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Екатеринославхлеб — ДКМ |
4 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЛАД — Оранж |
1 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Выбор — ЮВИКО |
3 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
Продэксим — Uni-Laman |
4 - 6Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Приват-Днепр — Тайфун |
2 - 5Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Легион — Мясная Традиция |
7 - 8Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Альянс — КБ Южное |
4 - 5Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
АТБ — РКЦ Строй |
3 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Остров — Ураган |
2 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
ДДХ — Uni-Laman |
1 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Атлетик — Омега |
10 - 2Чемпионат Украины. Экстра-лига
Локомотив — ЛТК-ИнБев-НПУ |
5 - 6Чемпионат Украины. Экстра-лига
Энергия — ХИТ |
1 - 2Чемпионат Украины. Экстра-лига
Сокол — Ураган |
2 - 2Чемпионат Украины. Экстра-лига
Титан-Заря — Кардинал-Ровно |
0 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Оранж — Екатеринославхлеб |
2 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ДКМ — Легион |
2 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЛАД — Приват-Днепр |
2 - 4Чемпионат Украины. Экстра-лига
Энергия — Продэксим |
6 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
Ураган — Uni-Laman |
3 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Мясная Традиция — Выбор |
3 - 4Чемпионат Украины. Экстра-лига
Кардинал-Ровно — Сокол |
4 - 5Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЮВИКО — Тайфун |
9 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Ураган — ДДХ |
5 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Омега — Альянс |
2 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
КБ Южное — Остров |
7 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Атлетик — АТБ |
1 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Uni-Laman — РКЦ Строй |
3 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
ХИТ — Локомотив |
3 - 4Чемпионат Украины. Экстра-лига
ЛТК-ИнБев-НПУ — Титан-Заря |
3 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Тайфун — Мясная Традиция |
0 - 4Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Выбор — ДКМ |
0 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Легион — Оранж |
2 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Екатеринославхлеб — ЛАД |
3 - 1Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Приват-Днепр — ЮВИКО |
3 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
АТБ — Uni-Laman |
2 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Альянс — Атлетик |
0 - 7Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
ДДХ — КБ Южное |
0 - 0Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Остров — Омега |
3 - 0Чемпионат Украины. Экстра-лига
Локомотив — Энергия |
2 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
Продэксим — Ураган |
3 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
Uni-Laman — Кардинал-Ровно |
0 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
Титан-Заря — ХИТ |
5 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
Сокол — ЛТК-ИнБев-НПУ |
6 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Мясная Традиция — Приват-Днепр |
2 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
ЮВИКО — ДКМ |
3 - 1Кубок Украины
Стелс — Мясная Традиция |
0 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Тайфун — Оранж |
1 - 11Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Легион — Екатеринославхлеб |
4 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
ХИТ — Сокол |
0 - 0Чемпионат Украины. Экстра-лига
Локомотив — Продэксим |
3 - 4Чемпионат Украины. Экстра-лига
Кардинал-Ровно — Ураган |
3 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
Энергия — Титан-Заря |
0 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «А»
Выбор — ЛАД |
4 - 3Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Ураган — Uni-Laman |
3 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Омега — ДДХ |
3 - 2Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
КБ Южное — РКЦ Строй |
2 - 5Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Атлетик — Остров |
2 - 8Чемпионат Днепра Дивизион «Б»
Альянс — АТБ |
5 - 4Кубок Украины
Фаэтон — ЮВИКО |
4 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
ЛТК-ИнБев-НПУ — Uni-Laman |
1 - 1Кубок памяти Валерия Арамовича Арутюнова. Плей-офф
Екатеринославхлеб — Мясная Традиция |
3 - 5Чемпионат Украины. Экстра-лига
Сокол — Энергия |
3 - 1Суперкубок Днепра
Екатеринославхлеб — ЛАД |
5 - 2Кубок Украины
Мясная Традиция — Стелс |
6 - 0Кубок Украины
ЮВИКО — Фаэтон |
3 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
Продэксим — Кардинал-Ровно |
2 - 7Чемпионат Украины. Экстра-лига
Uni-Laman — ХИТ |
5 - 0Чемпионат Украины. Экстра-лига
Титан-Заря — Локомотив |
3 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
Ураган — ЛТК-ИнБев-НПУ |
2 - 4Кубок Украины
Four Rooms — Екатеринославхлеб |
2 - 7Чемпионат Украины. Экстра-лига
ЛТК-ИнБев-НПУ — Кардинал-Ровно |
1 - 0Чемпионат Украины. Экстра-лига
ХИТ — Ураган |
1 - 1Кубок памяти Валерия Арамовича Арутюнова. Плей-офф
Мясная Традиция — Оранж |
3 - 3Кубок памяти Валерия Арамовича Арутюнова. Плей-офф
МФК «ДКМ» — Екатеринославхлеб |
1 - 2Кубок памяти Валерия Арамовича Арутюнова. Плей-офф
Легион — Мясная Традиция |
5 - 2Чемпионат Украины. Экстра-лига
Локомотив — Сокол |
0 - 6Кубок памяти Валерия Арамовича Арутюнова. Плей-офф
РКЦ Строй — МФК «ДКМ» |
0 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
Титан-Заря — Продэксим |
0 - 5Кубок памяти Валерия Арамовича Арутюнова. Плей-офф
ЮВИКО — Екатеринославхлеб |
3 - 3Кубок памяти Валерия Арамовича Арутюнова. Плей-офф
Оранж — ЛАД |
8 - 0Чемпионат Украины. Экстра-лига
Энергия — Uni-Laman |
0 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
Кардинал-Ровно — ХИТ |
3 - 6Кубок памяти Валерия Арамовича Арутюнова
Тайфун — Екатеринославхлеб |
1 - 1Кубок памяти Валерия Арамовича Арутюнова
Легион — ЮВИКО |
2 - 3Кубок памяти Валерия Арамовича Арутюнова
РКЦ Строй — Мясная Традиция |
4 - 0Кубок памяти Валерия Арамовича Арутюнова
ЛАД — МФК «ДКМ» |
2 - 5Кубок памяти Валерия Арамовича Арутюнова
Мясная Традиция — Оранж |
5 - 0Кубок памяти Валерия Арамовича Арутюнова
ЛАД — Приват-Днепр |
5 - 4Кубок памяти Валерия Арамовича Арутюнова
Екатеринославхлеб — РКЦ Строй |
1 - 2Кубок памяти Валерия Арамовича Арутюнова
ЮВИКО — МФК «ДКМ» |
6 - 2Чемпионат Украины. Экстра-лига
ХИТ — ЛТК-ИнБев-НПУ |
5 - 3Кубок памяти Валерия Арамовича Арутюнова
РКЦ Строй — Тайфун |
2 - 2Группа А
Легион — МФК «ДКМ» |
1 - 1Группа B
Екатеринославхлеб — Оранж |
2 - 2Группа А
Приват-Днепр — ЮВИКО |
2 - 1Группа B
Екатеринославхлеб — Мясная Традиция |
3 - 5Группа А
ЮВИКО — ЛАД |
1 - 1Группа B
Оранж — Тайфун |
3 - 1Группа А
Легион — Приват-Днепр |
4 - 2Группа А
МФК "ДКМ" — Приват-Днепр |
0 - 3Группа B
Оранж — РКЦ Строй |
5 - 1Группа А
ЛАД — Легион |
3 - 0Кубок памяти Валерия Арамовича Арутюнова
Мясная Традиция — Тайфун |
3 - 5HUMAN OPEN CUP
Легион — Оранж |
0 - 0HUMAN OPEN CUP
Мясная Традиция — Легион |
1 - 6HUMAN OPEN CUP
Оранж — МФК «ДКМ» |
19:301/4 финала
Легион vs Тайфун |
14 - 1HUMAN OPEN CUP
Оранж — РКЦ Строй |
14 - 1HUMAN OPEN CUP
Оранж vs РКЦ Строй |
3 - 2HUMAN OPEN CUP
Легион vs Тайфун |
7 - 11/4 финала
ДКМ vs Омега |
7 - 1HUMAN OPEN CUP
МФК «ДКМ» — Омега |
3 - 1HUMAN OPEN CUP
Мясная Традиция vs Техмаш |
0 - 0Группа D
Ювико vs Тайфун |
1 - 4Группа D
Дружба vs РКЦ Строй |
0 - 8Группа А
Легион vs Оранж |
2 - 7Группа C
Электрон vs Gidraservice |
2 - 2Группа C
Омега vs Мясная Традиция |
1 - 6Группа B
Футинтерн vs Агрошина |
6 - 1Группа C
ДКМ vs Техмаш |
7 - 0Группа B
Техмаш vs Футинтерн |
5 - 3Группа B
ДКМ vs Агрошина |
0 - 9Группа C
Электрон vs Мясная Традиция |
2 - 7Группа C
Gidraservice vs Омега |
13 - 1Группа А
Легион vs Юнион |
1 - 1Группа D
РКЦ Строй vs Тайфун |
3 - 1Группа D
Ювико vs Дружба |
1 - 1Группа D
Ювико vs РКЦ Строй |
3 - 10Группа D
Дружба vs Тайфун |
2 - 6Группа B
Агрошина vs Техмаш |
10 - 2Группа B
ДКМ vs Футинтерн |
7 - 3Группа C
Омега vs Электрон |
10 - 0Группа C
Мясная Традиция vs Gidraservice |
8 - 2Группа А
Оранж vs Юнион |
4 - 3Группа A
Оранж vs РКЦ Строй |
6 - 3Группа A
Приват-Днепр vs ДДХ |
0 - 3Группа B
Ювико vs Каскад |
2 - 0Группа B
Макситур vs Омега |
8 - 5Группа B
Омега vs Мотор |
3 - 0Группа B
Макситур vs Ювико |
3 - 3Группа A
ДДХ vs РКЦ Строй |
3 - 1Группа A
Приват-Днепр vs Филин |
3 - 5Чемпионат Украины. Экстра-лига
Сокол — Титан-Заря |
7 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
Локомотив — Uni-Laman |
4 - 6Чемпионат Украины. Экстра-лига
Продэксим — ЛТК-ИнБев-НПУ |
5 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
Ураган — Энергия |
2 - 3Группа A
РКЦ Строй vs Приват-Днепр |
4 - 2Группа B
Мотор vs Макситур |
5 - 2Группа A
Оранж vs Филин |
3 - 0Группа B
Омега vs Каскад |
0Группа B
Ювико vs Омега |
1 - 11Группа B
Каскад vs Мотор |
1 - 7Группа A
Филин vs ДДХ |
1 - 2Группа A
Оранж vs Приват-Днепр |
2 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
Сокол — Продэксим |
4 - 3Чемпионат Украины. Экстра-лига
Титан-Заря — Uni-Laman |
3 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
Энергия — Кардинал-Ровно |
2 - 0Группа A
РКЦ Строй vs Филин |
4 - 1Чемпионат Украины. Экстра-лига
Локомотив — Ураган |
8 - 1Группа B
Макситур vs Каскад |
0 - 3Чемпионат Летний
Мотор vs ЮВИКО |
2 - 2Группа A
ДДХ vs Оранж |
10 - 1Чемпионат Летний
Оранж vs Омега |
4 - 5Чемпионат Летний
Мотор vs Ювико |
2 - 8Чемпионат Летний
Каскад vs ДДХ |
1 - 2Чемпионат Летний
РКЦ Строй vs Приват-Днепр |
1 - 7Чемпионат Летний
Макситур vs Филин |
8 - 3Чемпионат Летний
ДДХ vs Мотор |
2 - 0Чемпионат Летний
Оранж vs Ювико |
1 - 4Чемпионат Летний
Филин vs Приват-Днепр |
3 - 1Чемпионат Летний
РКЦ Строй vs Каскад |
0 - 0Чемпионат Летний
Омега vs Макситур |
2 - 9Чемпионат Летний
Каскад vs Филин |
5 - 3Чемпионат Летний
Ювико vs Омега |
2 - 4Чемпионат Летний
ДДХ vs Оранж |
3 - 4Чемпионат Летний
Мотор vs РКЦ Строй |
6 - 2Чемпионат Летний
Приват-Днепр vs Макситур |
4 - 1Чемпионат Летний
Приват-Днепр vs Омега |
2 - 3Чемпионат Летний
РКЦ Строй vs Оранж |
6 - 3Чемпионат Летний
ДДХ vs Ювико |
1 - 3Чемпионат Летний
Каскад vs Макситур |
0 - 6Чемпионат Летний
Мотор vs Филин |
2 - 7Чемпионат Летний
Каскад vs Приват-Днепр |
1 - 5Чемпионат Летний
Макситур vs Мотор |
0 - 9Чемпионат Летний
Филин vs Оранж |
6 - 4Чемпионат Летний
ДДХ vs Омега |
2 - 0Чемпионат Летний
РКЦ Строй vs Ювико |
2 - 1Чемпионат Летний
Омега vs Каскад |
8 - 3Чемпионат Летний
Приват-Днепр vs Мотор |
5 - 1Чемпионат Летний
Филин vs Ювико |
2 - 4Чемпионат Летний
РКЦ Строй vs ДДХ |
0 - 6Чемпионат Летний
Макситур vs Оранж |
5 - 4Чемпионат Летний
Мотор vs Каскад |
2 - 2Чемпионат Летний
РКЦ Строй vs Омега |
7 - 1Чемпионат Летний
Оранж vs Приват-Днепр |
4 - 1Чемпионат Летний
Ювико vs Макситур |
7 - 2Чемпионат Летний
Филин vs ДДХ |
2 - 4Чемпионат Летний
Омега vs Мотор |
16 - 6Чемпионат Летний
Оранж vs Каскад |
2 - 8Чемпионат Летний
Макситур vs ДДХ |
3 - 2Чемпионат Летний
Приват-Днепр vs Ювико |
4 - 5Чемпионат Летний
Филин vs РКЦ Строй |
2 - 2Чемпионат Летний
Приват-Днепр vs ДДХ |
5 - 2Чемпионат Летний
РКЦ Строй vs Макситур |
9 - 1Чемпионат Летний
Ювико vs Каскад |
5 - 2Чемпионат Летний
Оранж vs Мотор |
3 - 4Чемпионат Летний
Филин vs Омега |
Зимова першість міста 50+ 2023-2024
Pos | Клуб | И | В | Н | П | МЗ | МП | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Восход | 12 | 10 | 1 | 1 | 50 | 14 | 31 |
2 | Автокомплект | 12 | 10 | 0 | 2 | 42 | 22 | 30 |
3 | Dream Team 72 | 12 | 9 | 0 | 3 | 35 | 26 | 27 |
4 | Шторм | 12 | 6 | 0 | 6 | 39 | 27 | 18 |
5 | Вiкторiя | 12 | 3 | 1 | 8 | 27 | 42 | 10 |
6 | Citi Айленд | 12 | 2 | 2 | 8 | 19 | 45 | 8 |
7 | Днiпро 75 | 12 | 0 | 0 | 12 | 23 | 59 | 0 |
Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Прем'єр-ліга
Зимова першість міста 40+ 2023-2024. Перша ліга
Pos | Клуб | И | В | Н | П | МЗ | МП | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Гаваї | 14 | 7 | 3 | 4 | 42 | 38 | 17 |
2 | Зеніт | 14 | 7 | 0 | 7 | 47 | 47 | 15 |
3 | Копакабана | 14 | 3 | 2 | 9 | 30 | 54 | 8 |
4 | Олександр-ветеран | 14 | 2 | 0 | 12 | 31 | 91 | 6 |
5 | Космос | 14 | 1 | 1 | 12 | 35 | 66 | 2 |
Зимова першість міста 40+ 2023-2024
Pos | Клуб | И | В | Н | П | МЗ | МП | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ДДХ | 10 | 10 | 0 | 0 | 70 | 25 | 30 |
2 | MFC Rendpacoeco | 10 | 8 | 0 | 2 | 49 | 31 | 24 |
3 | Бочка | 10 | 7 | 1 | 2 | 49 | 31 | 22 |
4 | Днiпро 75 | 10 | 6 | 1 | 3 | 42 | 28 | 19 |
5 | Айленд | 10 | 5 | 0 | 5 | 33 | 27 | 15 |
6 | Фантом | 10 | 5 | 0 | 5 | 32 | 22 | 15 |
7 | Гаваї | 10 | 4 | 2 | 4 | 30 | 31 | 14 |
8 | Зеніт | 10 | 4 | 0 | 6 | 28 | 41 | 12 |
9 | Копакабана | 10 | 2 | 1 | 7 | 20 | 43 | 7 |
10 | Космос | 10 | 1 | 1 | 8 | 28 | 51 | 4 |
11 | Олександр-ветеран | 10 | 0 | 0 | 10 | 19 | 70 | 0 |